Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 926.85 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 88, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 87, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 87, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingPro - 4Сезона 86, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 85, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoAmateur - 59Сезона 85, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 85, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 85, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 84, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 84, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 84, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniPro - 1Сезона 84, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 84, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 84, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 84, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 83, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 83, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 82, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 82, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 82, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricky SilvaAmateur - 47Сезона 82, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 82, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovRetiredСезона 82, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 81, Трка 14, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRetiredСезона 81, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 81, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 49Сезона 81, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro CarvalhoPro - 16Сезона 81, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 81, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovRetiredСезона 80, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 80, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 80, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 80, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo KantarevRetiredСезона 80, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 15Сезона 80, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonAmateur - 70Сезона 80, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Afro Barros LealRetiredСезона 80, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 80, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 46Сезона 80, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 15Сезона 80, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 79, Трка 12, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 79, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzékelyhidiRetiredСезона 79, Трка 1, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonAmateur - 68Сезона 78, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 78, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir MartinjakPro - 17Сезона 78, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MasseyAmateur - 77Сезона 78, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergRetiredСезона 78, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 78, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 77, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 77, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 77, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 69Сезона 77, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 77, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 77, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitMaster - 2Сезона 77, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 77, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 76, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 76, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 76, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OdriozolaRetiredСезона 76, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethAmateur - 19Сезона 76, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 77Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 76, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HorvathAmateur - 8Сезона 76, Трка 2, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 75, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioRetiredСезона 75, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 75, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 75, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinRetiredСезона 74, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebAmateur - 75Сезона 74, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 74, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 74, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtRetiredСезона 74, Трка 16, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 74, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 74, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 74, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiAmateur - 78Сезона 74, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola BrojakAmateur - 18Сезона 74, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: