Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Master (Извози најбрз круг на трка во Мастер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 341.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 11 12 13 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 88, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 88, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniMaster - 1Сезона 88, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 88, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 88, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 88, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérMaster - 3Сезона 88, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 87, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 87, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 87, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 87, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 16Сезона 87, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano MatzenbacherPro - 4Сезона 87, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 87, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 86, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 86, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 86, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 10Сезона 85, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 85, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 85, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 85, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 85, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 4Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 85, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 85, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 85, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 85, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 85, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 6Сезона 85, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo AscencioAmateur - 18Сезона 85, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 85, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerAmateur - 32Сезона 85, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 12Сезона 84, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 84, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 84, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 84, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 84, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 84, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevAmateur - 67Сезона 83, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely PesthyAmateur - 6Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 György CsillagAmateur - 61Сезона 83, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 83, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezPro - 10Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanAmateur - 66Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 83, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir MarinovRetiredСезона 83, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziAmateur - 72Сезона 83, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyRetiredСезона 83, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 82, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 82, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 82, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 82, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 82, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 82, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 82, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 82, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 82, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 81, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićRetiredСезона 81, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 81, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonello D`annibaleRetiredСезона 80, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás MondinoPro - 16Сезона 80, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 80, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 80, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ceapa FlorinAmateur - 47Сезона 80, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 80, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 80, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 80, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 11 12 13 » Брзо оди на страница: