Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master Grand Chelem (Полпозиција , најбрз круг, победа и водство во секој круг на една трка во Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 4826.16 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Toto SoaveEliteСезона 77, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetEliteСезона 77, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 4Сезона 74, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 74, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 73, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsPro - 20Сезона 71, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 69, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea SquizzatoEliteСезона 68, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 68, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyPro - 17Сезона 68, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestMaster - 5Сезона 63, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiPro - 19Сезона 63, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo MarićRetiredСезона 62, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 5Сезона 61, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 60, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebMaster - 1Сезона 60, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CresswellRookie - 84Сезона 59, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick TsagarakisMaster - 5Сезона 59, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe MasciandaroRetiredСезона 58, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakPro - 13Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikRetiredСезона 57, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson TirelliRetiredСезона 55, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 54, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 54, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ReisPro - 10Сезона 54, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 53, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2Master - 5Сезона 53, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 2Сезона 49, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2RetiredСезона 48, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas SarockaRetiredСезона 48, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni SöyrinkiEliteСезона 44, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 41, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor MasieroRetiredСезона 38, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander IlyinRetiredСезона 38, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 4Сезона 37, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail GolovanovMaster - 2Сезона 37, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 34, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicentePro - 12Сезона 34, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashwin MijarRetiredСезона 32, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansMaster - 3Сезона 31, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir DanilinRetiredСезона 30, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy KosevRetiredСезона 27, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmithRetiredСезона 24, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HewittRetiredСезона 23, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MaksimowskiRetiredСезона 22, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KleinRetiredСезона 22, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyAmateur - 75Сезона 21, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chinmay DhopateRetiredСезона 21, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian LynchRetiredСезона 19, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech UzikowskiAmateur - 27Сезона 19, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 49Сезона 18, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 17, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tadas BubelevičiusRetiredСезона 17, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius TalandzeviciusRetiredСезона 16, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni MetsänkyläRetiredСезона 16, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 16, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas PetniūnasAmateur - 56Сезона 15, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 15, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joana MonteiroRetiredСезона 14, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonMaster - 2Сезона 14, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ZavarinRetiredСезона 13, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergAmateur - 21Сезона 13, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Koen De HeldtRetiredСезона 12, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovMaster - 5Сезона 11, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulla HumaidanRetiredСезона 11, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredСезона 11, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten VerhulstRetiredСезона 11, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul VennerRetiredСезона 10, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander BrackoRetiredСезона 9, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Martins Da SilvaRetiredСезона 8, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 8, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealPro - 17Сезона 8, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRetiredСезона 7, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ossi TurkiaRetiredСезона 7, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius NorutisRetiredСезона 6, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldas BalsysRetiredСезона 4, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard EhrlichRetiredСезона 3, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander VelevRetiredСезона 3, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius KepezinskasRetiredСезона 3, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei GeorgescuRetiredСезона 2, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezRookie - 54Сезона 1, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimo RootsRetiredСезона 1, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary