Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за The Winkelhock (На чело во трка барем еден круг во Елит, Мастер или Про група со најлошиот болид)
(Раритетна придобивка: 1 од 12678.82 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Nicolas GrollierAmateur - 34Сезона 76, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 1Сезона 76, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluAmateur - 11Сезона 75, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 24Сезона 74, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayrton PasquiniPro - 7Сезона 72, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DenoyAmateur - 84Сезона 71, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 37Сезона 70, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 2Сезона 68, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonRookie - 84Сезона 68, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio SantosAmateur - 77Сезона 67, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wingliston OliveiraRetiredСезона 67, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose VotteroAmateur - 28Сезона 67, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy TaranenkoRetiredСезона 60, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesMaster - 5Сезона 58, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FiorottoMaster - 2Сезона 57, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 56, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josivaldo SoaresAmateur - 90Сезона 54, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FormenttiPro - 8Сезона 54, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MerliRetiredСезона 54, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoRetiredСезона 53, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamen ZlatinovRetiredСезона 53, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek KaletaRetiredСезона 53, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BrummertRetiredСезона 52, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TörneredAmateur - 11Сезона 52, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SmirnovPro - 2Сезона 52, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciPro - 19Сезона 51, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaPro - 17Сезона 49, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekAmateur - 82Сезона 49, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petrus TaskilaRookie - 158Сезона 49, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PrelićRetiredСезона 47, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 45, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni MouraPro - 10Сезона 45, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 29Сезона 44, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary