Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Ultimate humiliation (Победи трка во Елит, Мастер или Про, поминувајки го секој останат возач барем за еден круг во трката)
(Раритетна придобивка: 1 од 907.93 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alex TkachenkoMaster - 5Сезона 77, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaPro - 25Сезона 77, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaPro - 17Сезона 77, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsPro - 10Сезона 77, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 2Сезона 77, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 2Сезона 76, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Alejo Herrero LamuedraAmateur - 54Сезона 76, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglionePro - 21Сезона 75, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaansePro - 11Сезона 75, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 75, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry EkholmPro - 2Сезона 75, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresPro - 6Сезона 75, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 5Сезона 75, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 75, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 75, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 75, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsPro - 13Сезона 75, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 75, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 11Сезона 75, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiMaster - 3Сезона 74, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonMaster - 3Сезона 74, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 11Сезона 74, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeMaster - 1Сезона 74, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen MontaguePro - 1Сезона 74, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynMaster - 1Сезона 74, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter AndreievAmateur - 44Сезона 74, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 18Сезона 74, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 24Сезона 74, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 2Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula NémethAmateur - 6Сезона 74, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 2Сезона 74, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerAmateur - 35Сезона 74, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 74, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaRookie - 55Сезона 74, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakMaster - 1Сезона 74, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 73, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 73, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MontyAmateur - 79Сезона 73, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 26Сезона 72, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoPro - 3Сезона 72, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail PiyanzinRetiredСезона 72, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoPro - 17Сезона 72, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerAmateur - 41Сезона 72, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2Master - 5Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KleczewskiAmateur - 74Сезона 71, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland Postle9EliteСезона 71, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenAmateur - 28Сезона 70, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 69, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 69, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 4Сезона 69, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 69, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstMaster - 3Сезона 69, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliPro - 18Сезона 69, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisPro - 22Сезона 69, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniAmateur - 72Сезона 69, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 69, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd SeresRetiredСезона 69, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesAmateur - 59Сезона 68, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiMaster - 4Сезона 68, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2EliteСезона 68, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 27Сезона 68, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 68, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantAmateur - 8Сезона 68, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevAmateur - 86Сезона 68, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakAmateur - 16Сезона 68, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicRetiredСезона 68, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob HansenRetiredСезона 68, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 24Сезона 68, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 3Сезона 67, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem GnatovskyRetiredСезона 67, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FacchettiAmateur - 47Сезона 67, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRookie - 80Сезона 67, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milcha PaunovicRetiredСезона 67, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darthson BonassoliAmateur - 65Сезона 67, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaPro - 25Сезона 66, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piantino GabrieleAmateur - 13Сезона 66, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiAmateur - 37Сезона 66, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerAmateur - 37Сезона 66, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruna CarneiroAmateur - 66Сезона 66, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteAmateur - 54Сезона 66, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 66, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LietzRetiredСезона 65, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 65, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TramontanoPro - 13Сезона 65, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosAmateur - 29Сезона 65, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anita KovácsRetiredСезона 65, Трка 2, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 4Сезона 65, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego GarciaPro - 8Сезона 65, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: