Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Lucky smoker (Победи трка во Елит, Мастер или Про дури имаш технички проблеми со болидот)
(Раритетна придобивка: 1 од 457.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Matthew StandenPro - 12Сезона 88, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 87, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 22Сезона 87, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SantiagoMaster - 4Сезона 87, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 87, Трка 8, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverPro - 13Сезона 87, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuPro - 11Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesPro - 10Сезона 86, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GonzalesPro - 18Сезона 86, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 86, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 18Сезона 86, Трка 2, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 86, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 85, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SolorzaPro - 12Сезона 85, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 85, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 85, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 85, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 85, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 85, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 85, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 1Сезона 85, Трка 2, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 84, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 84, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo CaceresRookie - 95Сезона 84, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 84, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas ArnisgdPro - 4Сезона 84, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 49Сезона 84, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiAmateur - 78Сезона 84, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 84, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef LesayPro - 4Сезона 83, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhulikovRookie - 90Сезона 83, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric PierretPro - 6Сезона 83, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davy Van Den AbbeeleRetiredСезона 83, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PinnickPro - 3Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 82, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 4Сезона 82, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete LohvansuuRetiredСезона 82, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 82, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiAmateur - 34Сезона 82, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 82, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 14Сезона 82, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 82, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 82, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 82, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisAmateur - 9Сезона 82, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 82, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 81, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 81, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 81, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaAmateur - 23Сезона 81, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralAmateur - 24Сезона 81, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 81, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 81, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 81, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 81, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 81, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ankush GuptaPro - 9Сезона 81, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 81, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 5Сезона 81, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas BertolinoAmateur - 41Сезона 81, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo GuerraAmateur - 36Сезона 80, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 80, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuAmateur - 37Сезона 80, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LópezRetiredСезона 80, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 80, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio SilvaRetiredСезона 80, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 80, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 80, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 79, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel HenriquesAmateur - 46Сезона 79, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorbyRetiredСезона 79, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom WildAmateur - 57Сезона 79, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 2Сезона 79, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 79, Трка 12, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel HatháziAmateur - 26Сезона 79, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 79, Трка 9, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 79, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 6Сезона 79, Трка 7, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 79, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicPro - 25Сезона 79, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderAmateur - 10Сезона 79, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederico Neves1Amateur - 45Сезона 78, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim NortonAmateur - 28Сезона 78, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroAmateur - 28Сезона 78, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 78, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sami HamadaRetiredСезона 78, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioRetiredСезона 78, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 17Сезона 78, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 78, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip KvesićRetiredСезона 78, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 8 9 10 » Брзо оди на страница: