Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Traveller (Учествувај во трките на секоја достапна патека)
(Раритетна придобивка: 1 од 32.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 157 158 159 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Enzo SoffliRookie - 52Сезона 98, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valdas GruselionisRookie - 31Сезона 98, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel Fonseca Da SilvaRookie - 47Сезона 98, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly ForllanofAmateur - 22Сезона 98, Трка 11, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry EdwardsRookie - 15Сезона 98, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel CoelhoRetiredСезона 98, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AndresAmateur - 45Сезона 98, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CantarellaRookie - 82Сезона 98, Трка 3, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ScottPro - 3Сезона 98, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin FoyatierAmateur - 24Сезона 98, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José ToralesRookie - 121Сезона 98, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias PageasAmateur - 5Сезона 98, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béni HegedűsAmateur - 31Сезона 98, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FrançoisAmateur - 35Сезона 98, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Vásquez NievesRookie - 44Сезона 98, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niccolò RosaAmateur - 69Сезона 98, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FragalàAmateur - 57Сезона 98, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje ProštenikRookie - 132Сезона 98, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe KasperRookie - 56Сезона 98, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Furlani JrAmateur - 41Сезона 98, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio ColuceRookie - 76Сезона 98, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graziano MariottiAmateur - 31Сезона 98, Трка 1, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran FranchPro - 11Сезона 98, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven PeetersPro - 25Сезона 98, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Antonio Guerrero PorrasRetiredСезона 97, Трка 10, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis UrcAmateur - 35Сезона 97, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRookie - 29Сезона 97, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ZaragozaAmateur - 28Сезона 97, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik KoósRookie - 30Сезона 97, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MatonisAmateur - 12Сезона 97, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven DeathAmateur - 26Сезона 97, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago TeixeiraRookie - 1Сезона 97, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRetiredСезона 97, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin Daniel RaicuPro - 18Сезона 97, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike TianoAmateur - 57Сезона 97, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovRookie - 81Сезона 97, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Humberto LeandroRookie - 84Сезона 97, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas ZimmermannAmateur - 22Сезона 97, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo PanellaPro - 17Сезона 97, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KucharskiAmateur - 51Сезона 97, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane WillaertAmateur - 26Сезона 97, Трка 2, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał RatyńskiRookie - 79Сезона 97, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk FreudenreichRookie - 7Сезона 97, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge LucasPro - 4Сезона 97, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevAmateur - 14Сезона 97, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FontaineAmateur - 24Сезона 97, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Septimiu BurtescuRookie - 4Сезона 97, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo Nuno Jorge PedroRookie - 119Сезона 97, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas HenriquesRetiredСезона 97, Трка 2, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem SevastyanovAmateur - 12Сезона 97, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian WróblewskiAmateur - 36Сезона 96, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhonathan GonzalesAmateur - 48Сезона 96, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Don Juan Vel SkanerPro - 21Сезона 96, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia NodariAmateur - 78Сезона 96, Трка 16, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Pedro MarquesRookie - 133Сезона 96, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick JacksonRetiredСезона 96, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ainis MargalikasMaster - 3Сезона 96, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin FalconAmateur - 66Сезона 96, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark CollinsRookie - 139Сезона 96, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignas GrigasAmateur - 19Сезона 96, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen DevleeschouwerRookie - 71Сезона 96, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo EulerAmateur - 60Сезона 96, Трка 5, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea PiccioAmateur - 37Сезона 96, Трка 5, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovAmateur - 61Сезона 96, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton BircherRookie - 2Сезона 96, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul MorenoAmateur - 44Сезона 96, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MassarentiRetiredСезона 96, Трка 5, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillAmateur - 44Сезона 96, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célio PaulinoRetiredСезона 96, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Momo GhanemPro - 10Сезона 96, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 73Сезона 96, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro VezzaniRetiredСезона 96, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro RoccaRookie - 140Сезона 96, Трка 5, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorAmateur - 15Сезона 96, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao SilverioAmateur - 11Сезона 96, Трка 5, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel Tufft-LeachAmateur - 40Сезона 96, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PereyraRookie - 129Сезона 96, Трка 5, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PonteRookie - 65Сезона 96, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorRookie - 147Сезона 96, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LorenteAmateur - 80Сезона 96, Трка 5, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám RajkAmateur - 15Сезона 96, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchermaAmateur - 12Сезона 96, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlos KostaRetiredСезона 96, Трка 5, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SemmeAmateur - 21Сезона 96, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan JevremovicAmateur - 12Сезона 96, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto FritzlerAmateur - 51Сезона 96, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio RamosRetiredСезона 96, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wes RichardMaster - 1Сезона 96, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max GoodmanMaster - 1Сезона 96, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian ClarkeRookie - 77Сезона 96, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TarabiniRookie - 123Сезона 96, Трка 5, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin LuxRookie - 118Сезона 96, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando RossiRookie - 36Сезона 96, Трка 5, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraAmateur - 48Сезона 96, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony AllenAmateur - 9Сезона 96, Трка 5, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan BenaventeRetiredСезона 93, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel ChavezAmateur - 51Сезона 93, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanio TanevRookie - 28Сезона 93, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardinho Do CarmoAmateur - 2Сезона 93, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs HargitaiRetiredСезона 93, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 157 158 159 » Брзо оди на страница: