Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Ladder climber (Комплетирај трка во секое ниво од играта)
(Раритетна придобивка: 1 од 602.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Olivier BaptistaEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederik BrouxEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 88, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanEliteСезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 87, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 86, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 85, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooAmateur - 19Сезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 83, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 81, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr GerassimtsikPro - 6Сезона 80, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniAmateur - 32Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 79, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RaggioRetiredСезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkPro - 7Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 78, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaMaster - 2Сезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 76, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 4Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićPro - 21Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 75, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melando TasosoRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas LaskaridisAmateur - 24Сезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreAmateur - 5Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRetiredСезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница: