Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за All over the place (Заврши барем една трка со крајен пласман 1-40)
(Раритетна придобивка: 1 од 229.46 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Frederick AkpomiePro - 10Сезона 77, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William FernandesPro - 14Сезона 77, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino BernardelloAmateur - 86Сезона 77, Трка 8, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BernardiniPro - 22Сезона 77, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SummersPro - 23Сезона 77, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MertePro - 3Сезона 77, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jed LillyPro - 19Сезона 77, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 20Сезона 77, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulMaster - 1Сезона 77, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicPro - 21Сезона 77, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 12Сезона 77, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Turcuta MarianAmateur - 47Сезона 77, Трка 5, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenMaster - 1Сезона 77, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael FreitasAmateur - 43Сезона 77, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LealAmateur - 65Сезона 77, Трка 5, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 14Сезона 77, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro BrigidoPro - 24Сезона 77, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 20Сезона 77, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóPro - 2Сезона 77, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 19Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Garcia RubioPro - 12Сезона 77, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth EkerPro - 10Сезона 77, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 1Сезона 77, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 22Сезона 77, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 13Сезона 77, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievPro - 3Сезона 77, Трка 1, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosPro - 13Сезона 77, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 18Сезона 77, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannonePro - 1Сезона 77, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsEliteСезона 77, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 1Сезона 77, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert VillásekMaster - 4Сезона 77, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 76, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScopellitiAmateur - 14Сезона 76, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliPro - 6Сезона 76, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HorvathAmateur - 11Сезона 76, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 76, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras VaranauskasAmateur - 82Сезона 76, Трка 12, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav NyiriPro - 8Сезона 76, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiPro - 6Сезона 76, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo NétoPro - 23Сезона 76, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei BelyaevAmateur - 63Сезона 76, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengeAmateur - 28Сезона 76, Трка 6, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LorencPro - 15Сезона 76, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli PavlovAmateur - 82Сезона 76, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 5Сезона 76, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren JohnPro - 13Сезона 76, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos UrbánAmateur - 48Сезона 76, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David StowePro - 14Сезона 76, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc ConnollyAmateur - 86Сезона 76, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KissPro - 24Сезона 76, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 33Сезона 76, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 71Сезона 76, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MonteiroPro - 13Сезона 76, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CostaPro - 18Сезона 76, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesMaster - 5Сезона 76, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Severi SeppäAmateur - 72Сезона 76, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiMaster - 4Сезона 76, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardPro - 23Сезона 76, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 25Сезона 76, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoMaster - 3Сезона 76, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 69Сезона 76, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro AlvesAmateur - 80Сезона 75, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gastón ParisPro - 23Сезона 75, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiMaster - 3Сезона 75, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele MikscheAmateur - 12Сезона 75, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardPro - 25Сезона 75, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert JakóAmateur - 66Сезона 75, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 59Сезона 75, Трка 13, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark McTaggartPro - 22Сезона 75, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cyril TractaAmateur - 45Сезона 75, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevAmateur - 43Сезона 75, Трка 12, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis TitovAmateur - 72Сезона 75, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 75, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaPro - 14Сезона 75, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervins LicitisRookie - 149Сезона 75, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 16Сезона 75, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaromír StrohPro - 5Сезона 75, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukPro - 1Сезона 75, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BontempiPro - 19Сезона 75, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 75, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PeirettiAmateur - 43Сезона 75, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 5Сезона 75, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaAmateur - 18Сезона 75, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarantul TarantulovAmateur - 59Сезона 75, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben BrufauAmateur - 16Сезона 75, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRetiredСезона 75, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 4Сезона 75, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 5Сезона 75, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos KostopoulosAmateur - 22Сезона 74, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiEliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ChrinPro - 11Сезона 74, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex KantsevAmateur - 55Сезона 74, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi MäenpääMaster - 2Сезона 74, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalAmateur - 54Сезона 74, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Di PietroAmateur - 68Сезона 74, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiRookie - 85Сезона 74, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 17 18 19 » Брзо оди на страница: