Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First Amateur taste (Победа на една трка во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 35.4 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 117 118 119 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Raphael De MartinAmateur - 75Сезона 78, Трка 4, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles BronzosAmateur - 11Сезона 78, Трка 4, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi HillAmateur - 91Сезона 78, Трка 4, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaAmateur - 51Сезона 78, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James RoscoeAmateur - 9Сезона 78, Трка 4, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo James DevilmanAmateur - 18Сезона 78, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guanting WeiAmateur - 85Сезона 78, Трка 4, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas Floriano De SouzaAmateur - 35Сезона 78, Трка 4, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BernettiAmateur - 5Сезона 78, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc EstruchAmateur - 86Сезона 78, Трка 4, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximiliano GejoAmateur - 17Сезона 78, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric VerhulstAmateur - 62Сезона 78, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virgile BarbieuxAmateur - 44Сезона 78, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krists MedisonsAmateur - 33Сезона 78, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AnelloAmateur - 40Сезона 78, Трка 3, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MasonAmateur - 28Сезона 78, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ChauppotAmateur - 43Сезона 78, Трка 3, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulAmateur - 83Сезона 78, Трка 3, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack MacaulayAmateur - 68Сезона 78, Трка 3, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 29Сезона 78, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo TavaresAmateur - 60Сезона 78, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BalázsAmateur - 11Сезона 78, Трка 2, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 51Сезона 78, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RyśAmateur - 25Сезона 78, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaAmateur - 88Сезона 78, Трка 2, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slawko KuczAmateur - 24Сезона 78, Трка 2, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darius PetkusAmateur - 30Сезона 78, Трка 2, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FiskAmateur - 50Сезона 78, Трка 2, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can KaralıAmateur - 33Сезона 78, Трка 2, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romolo BalestriniAmateur - 82Сезона 78, Трка 2, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 78, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MóraAmateur - 68Сезона 78, Трка 2, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio NovaraAmateur - 75Сезона 78, Трка 1, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz ŻukowskiAmateur - 13Сезона 78, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsAmateur - 76Сезона 78, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto RodriguesAmateur - 4Сезона 78, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary FeltonAmateur - 23Сезона 78, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco CaninoAmateur - 81Сезона 78, Трка 1, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 30Сезона 78, Трка 1, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezAmateur - 66Сезона 78, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis LinoAmateur - 85Сезона 78, Трка 1, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali AydınAmateur - 7Сезона 78, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek NowakAmateur - 56Сезона 77, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaPro - 4Сезона 77, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BrexAmateur - 22Сезона 77, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethAmateur - 39Сезона 77, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo DadonePro - 25Сезона 77, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciAmateur - 63Сезона 77, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 59Сезона 77, Трка 16, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał StefańskiAmateur - 12Сезона 77, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MoraisAmateur - 17Сезона 77, Трка 16, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 56Сезона 77, Трка 16, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SantiagoRookie - 125Сезона 77, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto SchmidPro - 25Сезона 77, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonAmateur - 38Сезона 77, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkPro - 6Сезона 77, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis PatPro - 16Сезона 77, Трка 14, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Koen PaanakkerPro - 22Сезона 77, Трка 14, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 43Сезона 77, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ambroz PondelekAmateur - 57Сезона 77, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin KobayashiPro - 3Сезона 77, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 5Сезона 77, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AraújoAmateur - 33Сезона 77, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beppe EnholmAmateur - 57Сезона 77, Трка 12, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraAmateur - 31Сезона 77, Трка 12, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaPro - 23Сезона 77, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo VérasAmateur - 35Сезона 77, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarPro - 14Сезона 77, Трка 11, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarno Van AudenhovenPro - 22Сезона 77, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 7Сезона 77, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Carlos IsernPro - 6Сезона 77, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt DaningerPro - 11Сезона 77, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio HenriquezAmateur - 33Сезона 77, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouPro - 21Сезона 77, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GasparAmateur - 37Сезона 77, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karlo NovakAmateur - 33Сезона 77, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres LutzowPro - 6Сезона 77, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claus BebePro - 4Сезона 77, Трка 8, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper SlimmensAmateur - 6Сезона 77, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SemenovPro - 14Сезона 77, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele VassanelliPro - 6Сезона 77, Трка 7, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolai ProkschAmateur - 55Сезона 77, Трка 7, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RizzoAmateur - 12Сезона 77, Трка 6, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Noe MontoyaAmateur - 14Сезона 77, Трка 6, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 22Сезона 77, Трка 6, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenPro - 20Сезона 77, Трка 6, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro ChagasPro - 8Сезона 77, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco BergoglioPro - 7Сезона 77, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarzan GalambarPro - 14Сезона 77, Трка 5, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elina PähraPro - 11Сезона 77, Трка 5, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesPro - 18Сезона 77, Трка 5, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon Alberto Galvez LizarragaAmateur - 61Сезона 77, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 25Сезона 77, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir SenPro - 20Сезона 77, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique DewildePro - 2Сезона 77, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaPro - 18Сезона 77, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano FranceschiniPro - 19Сезона 77, Трка 4, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekPro - 21Сезона 77, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago VieiraPro - 16Сезона 77, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisPro - 18Сезона 77, Трка 4, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 117 118 119 » Брзо оди на страница: