Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за No brakes Elite (Извози најбрз круг на трка во Елит група)
(Раритетна придобивка: 1 од 2156.31 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pieterjan StaessenEliteСезона 88, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 88, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 86, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 85, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 84, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmPro - 2Сезона 84, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 84, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 84, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 83, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 82, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 81, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 81, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 81, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 80, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseRetiredСезона 79, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 78, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 77, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 77, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 75, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 74, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 74, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 72, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 72, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 70, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 70, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 70, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 70, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 69, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 69, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 68, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 67, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin AbdallaRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 66, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 66, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 18Сезона 65, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WrightRetiredСезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 65, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 65, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaRetiredСезона 64, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiRetiredСезона 64, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezMaster - 2Сезона 64, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 64, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 64, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 15Сезона 63, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 63, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 62, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 62, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 22Сезона 61, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 61, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 61, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanAmateur - 59Сезона 61, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 60, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Pro - 22Сезона 60, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 60, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 59, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 59, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 59, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stas ProstRetiredСезона 58, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwin VerkadeAmateur - 23Сезона 58, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 58, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aris TsiprasRetiredСезона 57, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 57, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 57, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 57, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 57, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 14Сезона 57, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik BaloghRetiredСезона 56, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 56, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiRookie - 93Сезона 56, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 55, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 55, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzesiek JakubiakAmateur - 20Сезона 55, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ŻakAmateur - 49Сезона 55, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitri NadkhoRetiredСезона 54, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 54, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 54, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 54, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny BaylissRetiredСезона 53, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur KuusRetiredСезона 53, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: