Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Giant killer (Победа во нокаут купот, додека ја привршува сеоната со пласман понизок од првите 4)
(Раритетна придобивка: 1 од 216.06 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dmitry BaldychRookie - 123Сезона 87, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose UribesAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe BelloPro - 18Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Jozsef MascoloRookie - 1Сезона 87, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karen RamosPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintaras VaranauskasAmateur - 52Сезона 86, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas DrouartRetiredСезона 86, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walone VianaAmateur - 59Сезона 86, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe DonnaesRookie - 99Сезона 86, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal AndrýsekkAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatPro - 8Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 86, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan RetaAmateur - 77Сезона 86, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad BošnjakAmateur - 7Сезона 86, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PedroAmateur - 55Сезона 86, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 15Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florinache BlackAmateur - 44Сезона 86, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk SiekierskiPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HarterPro - 20Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 85, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 85, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko VirtanenAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 85, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 85, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HrdinaRetiredСезона 85, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AntonioAmateur - 9Сезона 85, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petre IonescuAmateur - 31Сезона 85, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 58Сезона 85, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraAmateur - 50Сезона 85, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 28Сезона 85, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 85, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 85, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan AltobelliAmateur - 69Сезона 85, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos BarizonRookie - 7Сезона 85, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norman BonsergentAmateur - 46Сезона 85, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław StępieńRookie - 96Сезона 85, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 55Сезона 85, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Art StuAmateur - 58Сезона 85, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 84, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiPro - 25Сезона 84, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BöffgenRookie - 128Сезона 84, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CanalRetiredСезона 84, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 84, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeAmateur - 80Сезона 84, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav TsanevRetiredСезона 84, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GonzalesPro - 10Сезона 84, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CorreiaRetiredСезона 84, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BrooksPro - 23Сезона 83, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 83, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin ZawiślakRookie - 66Сезона 83, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edegaru SotoAmateur - 50Сезона 83, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres OliverosRetiredСезона 83, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencAmateur - 57Сезона 83, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 8Сезона 83, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 83, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kurt NelsonAmateur - 63Сезона 83, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto OmizzoloAmateur - 62Сезона 83, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathAmateur - 70Сезона 83, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago FerreiraRetiredСезона 83, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan GregoretPro - 8Сезона 83, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique Miguel GarciaPro - 24Сезона 83, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yasuo YamajiAmateur - 6Сезона 83, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1Master - 3Сезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinPro - 24Сезона 82, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stepan BundaAmateur - 45Сезона 82, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gláuberson RiosRetiredСезона 82, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MichalovičRetiredСезона 82, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SokolikRetiredСезона 82, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusAmateur - 12Сезона 82, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 33Сезона 82, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony PucelaRetiredСезона 82, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 2Сезона 82, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 82, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasAmateur - 23Сезона 82, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 4Сезона 82, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan CuetoAmateur - 41Сезона 82, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris AstrapidisRetiredСезона 82, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarineRookie - 52Сезона 82, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł LemiechaRetiredСезона 82, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry CatfamilieAmateur - 45Сезона 82, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommy FaucherRetiredСезона 81, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafale MizerskiAmateur - 34Сезона 81, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko PaukkuRetiredСезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Russell RodenbergRetiredСезона 81, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 81, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michell CoredeiroAmateur - 46Сезона 81, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido PeschkeAmateur - 36Сезона 81, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 81, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SobotkaPro - 25Сезона 81, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salva StcubeRookie - 102Сезона 81, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 24Сезона 81, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jae WalkerRetiredСезона 81, Трка 17, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert GrzelakRetiredСезона 81, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 21Сезона 80, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FloydRookie - 14Сезона 80, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterAmateur - 12Сезона 80, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 19Сезона 80, Трка 17, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница: