Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Tried and tested (Комплетира максимум тестирања (100 кругови) пред секоја трка во сезоната)
(Раритетна придобивка: 1 од 1371.27 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick DiazMaster - 5Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KovacPro - 22Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ZaburskiEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellAmateur - 68Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 16Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalAmateur - 3Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje ArulicAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 86, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffPro - 5Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeMaster - 3Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark WebsterEliteСезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerPro - 13Сезона 86, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaPro - 17Сезона 86, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ton De JongPro - 6Сезона 86, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 86, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 86, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 86, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 86, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 86, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 86, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiPro - 8Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoPro - 17Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarAmateur - 19Сезона 86, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MorióPro - 13Сезона 86, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LongoMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgii IvanovRetiredСезона 86, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 86, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 86, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheRookie - 22Сезона 86, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 6Сезона 86, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 François ParmentierPro - 8Сезона 86, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 86, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 86, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerPro - 16Сезона 86, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo Di BuonoPro - 12Сезона 86, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićMaster - 4Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 86, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 41Сезона 86, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius NogueiraPro - 9Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 86, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniAmateur - 47Сезона 86, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard AlcobePro - 5Сезона 86, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto CampobelloMaster - 2Сезона 86, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GonzalezPro - 4Сезона 86, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 86, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: