Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Addict (Нема пропуштено трка во 10 полни последователни сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 68.9 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Edmund CiemnyRookie - 90Сезона 81, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alton RandwickRookie - 66Сезона 81, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas GrebliunasRookie - 85Сезона 81, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PanevAmateur - 32Сезона 81, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy RonnkvistRookie - 26Сезона 81, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 56Сезона 81, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoPro - 9Сезона 81, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgis StrolisPro - 25Сезона 81, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John MaleAmateur - 75Сезона 81, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo AlfanoRookie - 76Сезона 81, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaPro - 20Сезона 81, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johny ReecoRetiredСезона 81, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaMaster - 1Сезона 81, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias MendezAmateur - 72Сезона 81, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tarantul TarantulovRookie - 81Сезона 81, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 35Сезона 81, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoPro - 23Сезона 81, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziRookie - 64Сезона 81, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonPro - 2Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajosné NémethAmateur - 39Сезона 81, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 42Сезона 81, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AzulAmateur - 54Сезона 81, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 30Сезона 81, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emi FuertesAmateur - 76Сезона 81, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueAmateur - 19Сезона 81, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FugaroAmateur - 3Сезона 81, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 18Сезона 81, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 3Сезона 81, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norman BonsergentAmateur - 31Сезона 81, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BernauAmateur - 5Сезона 81, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraAmateur - 56Сезона 81, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polat PaçaciAmateur - 56Сезона 81, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juanlu LopezAmateur - 80Сезона 81, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićMaster - 3Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio SoverinaRookie - 78Сезона 81, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RubioAmateur - 64Сезона 81, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille GarcíaMaster - 3Сезона 81, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalPro - 22Сезона 81, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro AlvarinhoAmateur - 68Сезона 81, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel DupontRookie - 114Сезона 81, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kees BrouwerAmateur - 2Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoAmateur - 22Сезона 81, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 3Сезона 81, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe PatrocinioAmateur - 3Сезона 81, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiPro - 2Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaAmateur - 49Сезона 81, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anders GustafssonRookie - 87Сезона 81, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithRookie - 133Сезона 81, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anndrzej SiemaszkiewiczPro - 24Сезона 81, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuPro - 13Сезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 69Сезона 81, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaAmateur - 28Сезона 81, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli HorvathPro - 6Сезона 81, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erique SouzaAmateur - 67Сезона 81, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger HarveyAmateur - 19Сезона 81, Трка 17, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alicia BrouRookie - 132Сезона 81, Трка 17, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagneAmateur - 29Сезона 81, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio LuckezieRookie - 62Сезона 81, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BuxAmateur - 43Сезона 81, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe PerroneAmateur - 29Сезона 81, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingPro - 9Сезона 81, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wigan RusseRookie - 72Сезона 81, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo D'amicoPro - 1Сезона 81, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiAmateur - 22Сезона 81, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BakerRookie - 58Сезона 81, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel AlvarezAmateur - 67Сезона 81, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanMaster - 3Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 34Сезона 81, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberAmateur - 23Сезона 81, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko AntoniniAmateur - 76Сезона 81, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric VerhulstAmateur - 62Сезона 81, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn RingAmateur - 4Сезона 81, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander Van AkkooiAmateur - 19Сезона 81, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 42Сезона 81, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixMaster - 4Сезона 81, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CriadoAmateur - 24Сезона 80, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek SajoRookie - 120Сезона 80, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraAmateur - 38Сезона 80, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sheri BauersRookie - 72Сезона 80, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 125Сезона 80, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MarkeviciusRookie - 30Сезона 80, Трка 17, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšAmateur - 32Сезона 80, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 20Сезона 80, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro AloiseAmateur - 70Сезона 80, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosen BlazhevRookie - 128Сезона 80, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraAmateur - 77Сезона 80, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas AlexAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd BodóPro - 9Сезона 80, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek PochockiAmateur - 72Сезона 80, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresRookie - 136Сезона 80, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoPro - 4Сезона 80, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PilkaPro - 16Сезона 80, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristofor StoyanovAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De CaiAmateur - 39Сезона 80, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ReuermannRookie - 27Сезона 80, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaAmateur - 45Сезона 80, Трка 17, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 80, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick GuillotAmateur - 7Сезона 80, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan DenkovićAmateur - 8Сезона 80, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraAmateur - 56Сезона 80, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: