Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Shepherd (Успешно покани пријател на ГПРО кој се трка повеке од 51 трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 262.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 15 16 17 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexsander TassevAmateur - 50Сезона 88, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Batista Do ValleAmateur - 22Сезона 88, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 88, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 88, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MassucattiAmateur - 79Сезона 88, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PiniAmateur - 71Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika MorgantiPro - 1Сезона 87, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BarrenecheRetiredСезона 87, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BellAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lelkes LászlóRetiredСезона 86, Трка 14, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 86, Трка 4, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milosh VuchitjRetiredСезона 85, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 85, Трка 4, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mullai DharanAmateur - 4Сезона 85, Трка 4, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos García LeyvaAmateur - 72Сезона 84, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guille MansillaRetiredСезона 84, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vyacheslav AndreevichPro - 19Сезона 84, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichRookie - 133Сезона 84, Трка 4, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastián GonzálezRookie - 19Сезона 84, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 49Сезона 84, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca GlaamPro - 2Сезона 84, Трка 1, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 83, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr NeznayRookie - 31Сезона 83, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BonaldoRetiredСезона 83, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell KillAmateur - 31Сезона 83, Трка 2, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 82, Трка 16, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 82, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobi BamisheAmateur - 68Сезона 82, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyan GergovRetiredСезона 82, Трка 13, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 82, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 82, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen HerringRetiredСезона 82, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkin AksoyAmateur - 32Сезона 82, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Marie MartinAmateur - 42Сезона 82, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 81, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Ismael AlexandreRookie - 23Сезона 81, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 77Сезона 81, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Walter DionisiAmateur - 42Сезона 81, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GouveiaRookie - 26Сезона 81, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 81, Трка 3, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 81, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesAmateur - 44Сезона 81, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 34Сезона 80, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 49Сезона 80, Трка 16, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CerattoRetiredСезона 80, Трка 15, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven CarmonaRetiredСезона 80, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo DiasRetiredСезона 80, Трка 10, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector ChamateAmateur - 36Сезона 80, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 80, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jared GrabskiRetiredСезона 80, Трка 7, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stipe MagdicRetiredСезона 80, Трка 4, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor ShvecovRetiredСезона 80, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 80, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 30Сезона 79, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PickRetiredСезона 79, Трка 14, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo RavasiRetiredСезона 79, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroAmateur - 47Сезона 79, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ColvinRetiredСезона 79, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan RisticRetiredСезона 79, Трка 6, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StajerAmateur - 6Сезона 79, Трка 4, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HewerPro - 18Сезона 78, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim BeshlyagaRetiredСезона 78, Трка 16, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Daniel GregoretAmateur - 51Сезона 78, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aliprando SiraghiRetiredСезона 78, Трка 12, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson Luiz TerezanRetiredСезона 78, Трка 11, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabri SilvaAmateur - 13Сезона 78, Трка 9, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech SkotarekRetiredСезона 78, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 78, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban FlorentinRetiredСезона 78, Трка 4, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin JamesAmateur - 36Сезона 78, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo JuniorRetiredСезона 78, Трка 3, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo StefanìaRetiredСезона 78, Трка 3, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 78, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 78, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo TubinoRetiredСезона 77, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viswanadharao PanakalaRetiredСезона 77, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauAmateur - 39Сезона 77, Трка 17, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor DelgadoRookie - 55Сезона 77, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago Fajardo GuzmánRetiredСезона 77, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sazy SazRetiredСезона 77, Трка 13, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago FernandesRetiredСезона 77, Трка 12, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DarlingRetiredСезона 77, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Augusto NobrePro - 23Сезона 76, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SonattiAmateur - 77Сезона 76, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxRetiredСезона 76, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ray DougalRetiredСезона 76, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe MeinerzRetiredСезона 76, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfRetiredСезона 76, Трка 2, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal JablonskiRetiredСезона 75, Трка 16, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Do CarmoRetiredСезона 75, Трка 15, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon RashRetiredСезона 75, Трка 15, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando FreitasAmateur - 26Сезона 75, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek KaniaRetiredСезона 75, Трка 9, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel WalendowskyRetiredСезона 75, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin JohnsRetiredСезона 75, Трка 2, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesRookie - 149Сезона 74, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panakala ViswanadharaoRetiredСезона 74, Трка 16, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paco RomanRetiredСезона 74, Трка 12, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo CasaisRetiredСезона 74, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 73, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 15 16 17 » Брзо оди на страница: