Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Just don't scratch it (Победи трка во Елите, Мастер или Про со 0 ризици на чиста патека)
(Раритетна придобивка: 1 од 274.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 88, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 88, Трка 3, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 88, Трка 2, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas GalvonasAmateur - 51Сезона 88, Трка 2, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 87, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno OurivesPro - 19Сезона 87, Трка 16, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 11Сезона 87, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GarcíaPro - 25Сезона 87, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel IonescuAmateur - 37Сезона 87, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert NagyAmateur - 75Сезона 87, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego AbreuPro - 15Сезона 87, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontAmateur - 36Сезона 87, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 13, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoPro - 11Сезона 87, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago GassenPro - 9Сезона 87, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 87, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig KirwanAmateur - 33Сезона 87, Трка 7, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre SilvaRookie - 136Сезона 87, Трка 6, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 87, Трка 3, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 32Сезона 87, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel PalieAmateur - 12Сезона 87, Трка 2, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Pro - 22Сезона 87, Трка 2, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 87, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansAmateur - 4Сезона 87, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 4Сезона 86, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco FinazziPro - 10Сезона 86, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 86, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 86, Трка 16, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VolpiAmateur - 49Сезона 86, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 86, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GeorgievPro - 14Сезона 86, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovAmateur - 60Сезона 86, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad BezrukovRetiredСезона 86, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András PacherAmateur - 54Сезона 86, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio AlePro - 15Сезона 86, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 86, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 86, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 86, Трка 9, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kris KilsbyPro - 10Сезона 86, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyRookie - 82Сезона 86, Трка 9, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 15Сезона 86, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence WebbAmateur - 49Сезона 86, Трка 6, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NavayAmateur - 74Сезона 86, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim BeckerAmateur - 25Сезона 86, Трка 4, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edinson AntonioAmateur - 9Сезона 86, Трка 1, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 85, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 16, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 16, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arpi HorvathPro - 25Сезона 85, Трка 16, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 85, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 85, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 12Сезона 85, Трка 13, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arttu KorhonenPro - 14Сезона 85, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoPro - 4Сезона 85, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 85, Трка 12, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 85, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 11Сезона 85, Трка 12, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 85, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 85, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HinchliffeAmateur - 73Сезона 85, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnny NicAmateur - 43Сезона 85, Трка 8, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 13Сезона 85, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 85, Трка 6, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David LopesPro - 20Сезона 85, Трка 6, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 38Сезона 85, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 85, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier NietoAmateur - 57Сезона 85, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojtek SulińskiAmateur - 18Сезона 85, Трка 4, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AcorciPro - 6Сезона 85, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 85, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 85, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve RosaPro - 10Сезона 85, Трка 3, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir VaramezovPro - 13Сезона 85, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 16Сезона 85, Трка 2, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FuchsPro - 22Сезона 85, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo LopesAmateur - 30Сезона 85, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor CsábiPro - 6Сезона 84, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 18Сезона 84, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven RoseAmateur - 71Сезона 84, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 16, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FugaroPro - 24Сезона 84, Трка 16, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 84, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioPro - 4Сезона 84, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gediminas JuškevičiusPro - 15Сезона 84, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiRookie - 78Сезона 84, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelRetiredСезона 84, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikRetiredСезона 84, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CoutinhoAmateur - 68Сезона 84, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: