Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Reliability expert (Ги комплетираше сите 17 трки во сезоната без ниеден технички проблем или дисквалификација)
(Раритетна придобивка: 1 од 81.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andras VoczelkaMaster - 3Сезона 75, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 44Сезона 75, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DennisRookie - 4Сезона 75, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András CsiszárAmateur - 22Сезона 75, Трка 17, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas GrebliunasAmateur - 63Сезона 75, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc GinerAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GommansEliteСезона 75, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeitgebMaster - 1Сезона 75, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nabil AzarRookie - 10Сезона 75, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiMaster - 4Сезона 75, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Buia LiviuRookie - 115Сезона 75, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi IsotaloAmateur - 45Сезона 75, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzenan TursunovicAmateur - 13Сезона 75, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AndresAmateur - 38Сезона 75, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James MazziAmateur - 32Сезона 75, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando CostaAmateur - 13Сезона 75, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacques WesselsAmateur - 67Сезона 75, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos DutraRookie - 169Сезона 75, Трка 17, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 4Сезона 75, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur LimaRookie - 130Сезона 75, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniAmateur - 88Сезона 75, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AntonioAmateur - 35Сезона 75, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseMaster - 3Сезона 75, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni HajderPro - 12Сезона 75, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl ChudykAmateur - 90Сезона 75, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius KoreivaRookie - 19Сезона 75, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszAmateur - 54Сезона 75, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 75, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael VenancioRookie - 128Сезона 75, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerEliteСезона 75, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GórnyAmateur - 90Сезона 75, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomaz EliziarioAmateur - 70Сезона 75, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca PaduloAmateur - 32Сезона 75, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando BritoPro - 7Сезона 75, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff MarksAmateur - 23Сезона 75, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Weibrand LuwesRookie - 27Сезона 75, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve HarrisRookie - 39Сезона 75, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 20Сезона 75, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cameron HalsallAmateur - 25Сезона 75, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe CiminàRookie - 61Сезона 75, Трка 17, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano FlorindoRookie - 4Сезона 75, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel SantoroAmateur - 68Сезона 75, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henri DormannPro - 15Сезона 75, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelsPro - 8Сезона 75, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsPro - 19Сезона 75, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Estgarri ChorotegaAmateur - 16Сезона 75, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franciscus Van EsscheAmateur - 20Сезона 75, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio StefaniAmateur - 61Сезона 75, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro MartinsAmateur - 59Сезона 75, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matilde AlbertonAmateur - 41Сезона 75, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaï SamarineRookie - 107Сезона 75, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro AlvarinhoAmateur - 68Сезона 75, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aguiar EvenAmateur - 43Сезона 75, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ash StaffordAmateur - 19Сезона 75, Трка 17, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GeyerAmateur - 5Сезона 75, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katie TremlettAmateur - 73Сезона 75, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MenezesAmateur - 65Сезона 75, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dax JuliiAmateur - 18Сезона 75, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BianchiAmateur - 61Сезона 75, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko GeRookie - 32Сезона 75, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anndrzej SiemaszkiewiczAmateur - 2Сезона 75, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom MurrayRookie - 17Сезона 75, Трка 17, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HoogendoornAmateur - 84Сезона 75, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric VerhulstAmateur - 62Сезона 75, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mate NagyAmateur - 8Сезона 75, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serge VilleminRookie - 130Сезона 75, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KasprzakRookie - 103Сезона 75, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MaesAmateur - 60Сезона 75, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WhitbyAmateur - 40Сезона 75, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojtek MichalikAmateur - 28Сезона 75, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus SanzRookie - 49Сезона 75, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesaroso OsoAmateur - 57Сезона 75, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoli MclarenAmateur - 40Сезона 75, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo TorresAmateur - 61Сезона 75, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leland CrowRookie - 97Сезона 75, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco RossiAmateur - 74Сезона 75, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AguilarAmateur - 55Сезона 75, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonatha MoreiraAmateur - 37Сезона 75, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SaccoAmateur - 34Сезона 75, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto RodriguesRookie - 107Сезона 75, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ar MiAmateur - 22Сезона 75, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Martinez DiazAmateur - 80Сезона 75, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro LombardiAmateur - 64Сезона 75, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinAmateur - 84Сезона 74, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakAmateur - 77Сезона 74, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane WillaertRetiredСезона 74, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucien FuxAmateur - 59Сезона 74, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanjay PatelAmateur - 4Сезона 74, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iskren IvanovAmateur - 88Сезона 74, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos MouratidisPro - 20Сезона 74, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Werner HausAmateur - 87Сезона 74, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 18Сезона 74, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter SkorecRetiredСезона 74, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MagueijoRookie - 87Сезона 74, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 74, Трка 17, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela DierkerAmateur - 38Сезона 74, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczAmateur - 3Сезона 74, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 49 50 51 » Брзо оди на страница: