Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Partners for life (Задржи го истиот возач под договор за наредните 10 полни сезони)
(Раритетна придобивка: 1 од 1634.05 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Diogo AbdallaEliteСезона 77, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy BellAmateur - 70Сезона 77, Трка 4, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ZércziPro - 11Сезона 77, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessAmateur - 9Сезона 76, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconEliteСезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešPro - 9Сезона 76, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 18Сезона 76, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jo LafritePro - 16Сезона 76, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalPro - 25Сезона 76, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 76, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 76, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoMaster - 2Сезона 75, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriannakis TzorbopoulosRetiredСезона 75, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wagner LopesAmateur - 13Сезона 75, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyPro - 16Сезона 75, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiAmateur - 50Сезона 75, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiPro - 11Сезона 75, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownMaster - 3Сезона 75, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoPro - 22Сезона 75, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonAmateur - 79Сезона 75, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MikuszewskiPro - 1Сезона 75, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 75, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightPro - 4Сезона 74, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brendon AveryPro - 8Сезона 74, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthAmateur - 52Сезона 74, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 90Сезона 74, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur GolebiewskiRookie - 65Сезона 73, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 73, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 73, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoEliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Witek DzidAmateur - 3Сезона 73, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 56Сезона 73, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 28Сезона 73, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 73, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammad Aftab ToorRetiredСезона 72, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 5Сезона 72, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 65Сезона 72, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinMaster - 1Сезона 72, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul DoveRetiredСезона 72, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiAmateur - 4Сезона 72, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 16Сезона 71, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarraguePro - 1Сезона 71, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 71Сезона 71, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 5Сезона 71, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 65Сезона 71, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueAmateur - 70Сезона 71, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 70, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arek KornRetiredСезона 70, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoPro - 16Сезона 70, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiMaster - 3Сезона 70, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikPro - 19Сезона 70, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 6Сезона 70, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 6Сезона 70, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav ChuchutRookie - 161Сезона 69, Трка 12, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 36Сезона 69, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 69, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 1Сезона 69, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 69, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlade GjorgjievRookie - 31Сезона 69, Трка 3, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje JošićAmateur - 53Сезона 68, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai1EliteСезона 68, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezEliteСезона 68, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetPro - 18Сезона 67, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice EtcheverryRetiredСезона 67, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 67, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joss GiraudPro - 2Сезона 66, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 66, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniAmateur - 1Сезона 66, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otávio AugustoMaster - 3Сезона 66, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy TaranenkoRetiredСезона 66, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaPro - 2Сезона 66, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenMaster - 1Сезона 66, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LopesAmateur - 25Сезона 66, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BorsiRetiredСезона 65, Трка 17, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 66Сезона 65, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek RychlickiAmateur - 54Сезона 65, Трка 7, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 65, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 65, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vesa RitvanenAmateur - 51Сезона 64, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PeixotoRetiredСезона 64, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 43Сезона 64, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasquale SilvestriRetiredСезона 63, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mathieu PastreRetiredСезона 63, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 63, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel CarneiroRookie - 155Сезона 62, Трка 15, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 1Сезона 62, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Amateur - 39Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BagyanszkiRetiredСезона 62, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael RuazRetiredСезона 62, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MckeownRookie - 24Сезона 61, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliPro - 18Сезона 61, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias ArandaAmateur - 91Сезона 61, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 61, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 2Сезона 61, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raluca TiucaRetiredСезона 61, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Čeněk BrychtaRetiredСезона 61, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: