Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка)
(Раритетна придобивка: 1 од 27.62 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 146 147 148 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Donatello RabissoniRookie - 46Сезона 74, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoRookie - 117Сезона 74, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico ChiariziaRookie - 34Сезона 74, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SousaRookie - 21Сезона 74, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovani BragaRookie - 52Сезона 74, Трка 5, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary CugowskiRookie - 155Сезона 74, Трка 5, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan TothRookie - 7Сезона 74, Трка 4, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 19Сезона 74, Трка 4, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus HabingerRookie - 43Сезона 74, Трка 4, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo WalterRookie - 59Сезона 74, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony BiasRookie - 44Сезона 74, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HuntRookie - 17Сезона 74, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio PelicanoRookie - 114Сезона 74, Трка 4, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PaarhuisAmateur - 33Сезона 74, Трка 4, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoAmateur - 16Сезона 74, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego QuirozAmateur - 28Сезона 74, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudia BogadoAmateur - 75Сезона 74, Трка 4, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo MenezesRookie - 131Сезона 74, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk SperlingRookie - 54Сезона 74, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroRookie - 138Сезона 74, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GagoRookie - 55Сезона 74, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariRookie - 48Сезона 74, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano DeRookie - 121Сезона 74, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agus VodoRookie - 166Сезона 74, Трка 4, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre MetinRookie - 9Сезона 74, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franklin CañadasRookie - 107Сезона 74, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub KołodziejAmateur - 9Сезона 74, Трка 3, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolaj IngilizovRookie - 78Сезона 74, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 15Сезона 74, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico KajanRookie - 18Сезона 74, Трка 3, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsRookie - 167Сезона 74, Трка 3, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank StoccoRookie - 13Сезона 74, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice FourgeaudRookie - 86Сезона 74, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Surfa RosaAmateur - 13Сезона 74, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PighiRookie - 138Сезона 74, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abel CoperRookie - 135Сезона 74, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BouvierRookie - 30Сезона 74, Трка 3, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila TerdikRookie - 79Сезона 74, Трка 3, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier FernándezRookie - 15Сезона 74, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe GermainRookie - 23Сезона 74, Трка 3, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MaesRookie - 156Сезона 74, Трка 3, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CestinoRookie - 144Сезона 74, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge DuarteRookie - 97Сезона 74, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre de CarvalhoRookie - 151Сезона 74, Трка 3, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector Jose DiazRookie - 105Сезона 74, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo CandadiazRookie - 7Сезона 74, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosRookie - 22Сезона 74, Трка 2, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis BoyerRookie - 101Сезона 74, Трка 2, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca VelottiRookie - 70Сезона 74, Трка 2, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreAmateur - 79Сезона 74, Трка 2, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman KadlecRookie - 45Сезона 74, Трка 2, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanRookie - 32Сезона 74, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MicheleAmateur - 5Сезона 74, Трка 2, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc van der VenRookie - 48Сезона 74, Трка 2, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viswanadharao PanakalaRookie - 80Сезона 74, Трка 2, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio Saverio SmerdiglioRookie - 153Сезона 74, Трка 2, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SantiagoRookie - 111Сезона 74, Трка 2, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis PatRookie - 125Сезона 74, Трка 2, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IvanovRookie - 109Сезона 74, Трка 2, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 23Сезона 74, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo LouroRookie - 14Сезона 74, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 13Сезона 74, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donce PetraitisRookie - 109Сезона 74, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisRookie - 2Сезона 74, Трка 1, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorRookie - 19Сезона 74, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max BekkerRookie - 60Сезона 74, Трка 1, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George DascaluAmateur - 55Сезона 74, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liliane PereiraRookie - 66Сезона 74, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco CamposAmateur - 35Сезона 74, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaRookie - 6Сезона 74, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoRookie - 20Сезона 74, Трка 1, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MorroneRookie - 94Сезона 74, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred HauserRookie - 120Сезона 74, Трка 1, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRookie - 148Сезона 74, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natacha RakotomalalaRookie - 65Сезона 74, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonçalo FernandesRookie - 168Сезона 74, Трка 1, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bohumil KesslerRookie - 139Сезона 74, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharon AnchoRookie - 84Сезона 74, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel López FanjulRookie - 58Сезона 73, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinMaster - 1Сезона 73, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Arlindo SobelAmateur - 40Сезона 73, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick MikutaAmateur - 48Сезона 73, Трка 17, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo Nicolas Cifaldi RuanoRookie - 90Сезона 73, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías FassiAmateur - 9Сезона 73, Трка 17, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimRookie - 157Сезона 73, Трка 17, R-176Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico De MarcoAmateur - 59Сезона 73, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 44Сезона 73, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MatheusRookie - 64Сезона 73, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca MarroccoAmateur - 18Сезона 73, Трка 16, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oslec JuniorRookie - 128Сезона 73, Трка 16, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant HollingtonAmateur - 92Сезона 73, Трка 16, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta De MarinisAmateur - 48Сезона 73, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rangel FuzaroAmateur - 67Сезона 73, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 62Сезона 73, Трка 15, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ülo TriikRookie - 124Сезона 73, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus GavėniaAmateur - 19Сезона 73, Трка 15, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşAmateur - 4Сезона 73, Трка 15, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris AstrapidisAmateur - 69Сезона 73, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren GarbuttAmateur - 23Сезона 73, Трка 15, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanja ArsovskaPro - 8Сезона 73, Трка 15, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 146 147 148 » Брзо оди на страница: