Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 714.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kevinas BreiveRookie - 143Сезона 78, Трка 3, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KieblerRookie - 73Сезона 78, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 78, Трка 1, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 26Сезона 77, Трка 9, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred JacobyAmateur - 10Сезона 77, Трка 7, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SkwaryłoAmateur - 14Сезона 77, Трка 6, R-165Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hamilton GomesAmateur - 89Сезона 77, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan FrankAmateur - 12Сезона 77, Трка 2, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KuznetsovAmateur - 79Сезона 77, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 16Сезона 76, Трка 6, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevAmateur - 43Сезона 75, Трка 16, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 75, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 75, Трка 6, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 45Сезона 75, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max BekkerAmateur - 63Сезона 75, Трка 4, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás BáderRookie - 4Сезона 75, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 75, Трка 2, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 75, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 71Сезона 74, Трка 10, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 74, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharPro - 12Сезона 74, Трка 3, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas VigilRookie - 139Сезона 74, Трка 2, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome ManzonRetiredСезона 74, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia GastaldelloPro - 5Сезона 73, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr TekenPro - 20Сезона 73, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 86Сезона 73, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 18Сезона 73, Трка 6, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 52Сезона 73, Трка 4, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DimitrijevićRookie - 163Сезона 73, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabian LevaAmateur - 75Сезона 72, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martins MuizarajsRookie - 138Сезона 72, Трка 2, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyPro - 10Сезона 71, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 36Сезона 71, Трка 7, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichPro - 6Сезона 71, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetAmateur - 51Сезона 71, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo TubinoPro - 16Сезона 70, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicAmateur - 16Сезона 70, Трка 12, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuel Damian DelneriRetiredСезона 70, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe TotoAmateur - 25Сезона 70, Трка 8, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William ChonacRetiredСезона 70, Трка 5, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 70, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GallettiRetiredСезона 70, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 75Сезона 70, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew BellAmateur - 69Сезона 69, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rainer BõkovAmateur - 26Сезона 69, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevRookie - 20Сезона 69, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar FilipovRetiredСезона 68, Трка 12, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel GonçalvesRetiredСезона 68, Трка 9, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tsvetomir KirilovRetiredСезона 68, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo DazziAmateur - 27Сезона 68, Трка 4, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KisRetiredСезона 68, Трка 2, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoMaster - 2Сезона 67, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckRookie - 20Сезона 67, Трка 16, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 67, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Osvaldo MartinsRetiredСезона 67, Трка 6, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee JohnsonRetiredСезона 67, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casper ElshofAmateur - 48Сезона 67, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriRookie - 126Сезона 66, Трка 16, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitali GuskaRetiredСезона 66, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DenoyAmateur - 84Сезона 66, Трка 9, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sid DithersRetiredСезона 66, Трка 7, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 21Сезона 66, Трка 5, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hardle WainRetiredСезона 66, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightRetiredСезона 66, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughAmateur - 90Сезона 65, Трка 16, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno RodriguesRetiredСезона 65, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlevRookie - 124Сезона 65, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantAmateur - 45Сезона 65, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chaze MichaelRetiredСезона 64, Трка 17, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edinson AntonioAmateur - 30Сезона 64, Трка 16, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olena FomenkoRetiredСезона 64, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike TaylorAmateur - 71Сезона 64, Трка 5, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 4Сезона 64, Трка 2, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius MajauskasRetiredСезона 64, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonPro - 8Сезона 63, Трка 16, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calin BerescuRetiredСезона 63, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 1Сезона 63, Трка 10, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando MallardoRetiredСезона 63, Трка 7, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SteniusRookie - 154Сезона 63, Трка 6, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Debbie ClaydonRetiredСезона 63, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin RennitRetiredСезона 63, Трка 3, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika AivazyanRetiredСезона 63, Трка 2, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas DulkisRetiredСезона 63, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke De GeestRetiredСезона 62, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandile NosengaRetiredСезона 62, Трка 8, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ÁcsRetiredСезона 62, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 1Сезона 61, Трка 16, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ShimanovskyRetiredСезона 61, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veres TamásPro - 2Сезона 61, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven MüllerRookie - 116Сезона 61, Трка 6, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan DikhtiarenkoRetiredСезона 61, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezRetiredСезона 60, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsRetiredСезона 60, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey NadtokaRetiredСезона 60, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime ElizondoAmateur - 49Сезона 60, Трка 8, R-180Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CostalungaAmateur - 5Сезона 60, Трка 5, R-199Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasRetiredСезона 60, Трка 2, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis BaltaisRetiredСезона 60, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: