Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Аматер)
(Раритетна придобивка: 1 од 613.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mairo ToomAmateur - 27Сезона 74, Трка 1, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart AspeyPro - 9Сезона 73, Трка 16, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branko ArsovskiPro - 20Сезона 73, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek OwerczukPro - 14Сезона 73, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 73, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 73, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliPro - 23Сезона 73, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca BertaniPro - 4Сезона 73, Трка 1, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 72, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomás CoelhoAmateur - 44Сезона 72, Трка 2, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 160Сезона 72, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LorencAmateur - 9Сезона 71, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 71, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaPro - 9Сезона 71, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 22Сезона 71, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 11Сезона 71, Трка 4, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 20Сезона 71, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasAmateur - 70Сезона 70, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WillmorePro - 5Сезона 70, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš VeselyAmateur - 64Сезона 70, Трка 9, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroRookie - 45Сезона 70, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussPro - 19Сезона 70, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 70, Трка 4, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanMaster - 1Сезона 70, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 70, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaAmateur - 28Сезона 69, Трка 13, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzAmateur - 62Сезона 69, Трка 10, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréAmateur - 87Сезона 69, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SokołowskiPro - 5Сезона 69, Трка 8, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicAmateur - 74Сезона 68, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 68, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 18Сезона 68, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor IkarugiAmateur - 65Сезона 68, Трка 11, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 68, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 19Сезона 68, Трка 8, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 68, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio VeigaAmateur - 63Сезона 68, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro BezerraRetiredСезона 68, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikAmateur - 84Сезона 68, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 68, Трка 3, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 12Сезона 68, Трка 2, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick AshlandRetiredСезона 68, Трка 1, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AlvarezRetiredСезона 67, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukPro - 21Сезона 67, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makis KatsoulasAmateur - 73Сезона 67, Трка 14, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaPro - 15Сезона 67, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekRookie - 157Сезона 67, Трка 12, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardEliteСезона 67, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LeeAmateur - 21Сезона 67, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo GrimoldiAmateur - 58Сезона 67, Трка 6, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 18Сезона 67, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierMaster - 4Сезона 67, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas DulkisRetiredСезона 67, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovEliteСезона 67, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp OiseauRetiredСезона 66, Трка 16, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 2Сезона 66, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert ViljanenAmateur - 85Сезона 66, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen SeibertAmateur - 80Сезона 66, Трка 8, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio ForestRookie - 119Сезона 66, Трка 6, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinPro - 6Сезона 66, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willie AventRookie - 4Сезона 66, Трка 2, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanAmateur - 34Сезона 65, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsAmateur - 71Сезона 65, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiEliteСезона 65, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljiljan OzibalRetiredСезона 65, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 65, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil DennisAmateur - 72Сезона 65, Трка 5, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 79Сезона 65, Трка 3, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyAmateur - 47Сезона 65, Трка 2, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriPro - 10Сезона 64, Трка 17, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 11Сезона 64, Трка 15, A-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LobicoAmateur - 3Сезона 64, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael LejonhjärtaPro - 24Сезона 64, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor SzatmáriRetiredСезона 64, Трка 9, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovPro - 1Сезона 64, Трка 8, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KozlovAmateur - 89Сезона 64, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian MarchsteinerRetiredСезона 64, Трка 4, A-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevPro - 1Сезона 64, Трка 3, A-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 36Сезона 64, Трка 2, A-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriqueAmateur - 24Сезона 64, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CosRetiredСезона 63, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettPro - 12Сезона 63, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoAmateur - 43Сезона 63, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRookie - 91Сезона 63, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SantosRetiredСезона 63, Трка 9, A-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulAmateur - 90Сезона 63, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre CherkasoffMaster - 2Сезона 63, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William PickeringPro - 23Сезона 63, Трка 5, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 47Сезона 63, Трка 1, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiMaster - 2Сезона 62, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje JošićRookie - 169Сезона 62, Трка 16, A-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 24Сезона 62, Трка 15, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe OliveiraRetiredСезона 62, Трка 13, A-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 8Сезона 62, Трка 12, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben HarrisRetiredСезона 62, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthMaster - 5Сезона 62, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve YoungerRetiredСезона 62, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig MudimanRetiredСезона 62, Трка 7, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yves LeboeufRetiredСезона 62, Трка 3, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David StowePro - 14Сезона 62, Трка 2, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: