Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top qualifier (Направи го најбрзото квалификациско време во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 705.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dominiek Van WestPro - 22Сезона 77, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 77, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 77, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciPro - 19Сезона 77, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachPro - 19Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 12Сезона 77, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsMaster - 5Сезона 76, Трка 14, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasMaster - 5Сезона 76, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe TillmanPro - 3Сезона 76, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 2Сезона 76, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersMaster - 5Сезона 76, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichPro - 6Сезона 76, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaMaster - 3Сезона 76, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MartinezPro - 8Сезона 76, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 76, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco GianniMaster - 2Сезона 75, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HertachRookie - 116Сезона 75, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightMaster - 2Сезона 75, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriMaster - 1Сезона 75, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 75, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip KvesićPro - 20Сезона 75, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rambler KanaMaster - 4Сезона 75, Трка 4, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoPro - 19Сезона 75, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 68Сезона 75, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario De PalmaAmateur - 12Сезона 74, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario KajtRetiredСезона 74, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 74, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosPro - 18Сезона 74, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 2Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaEliteСезона 74, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetMaster - 4Сезона 74, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 24Сезона 74, Трка 4, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezPro - 14Сезона 74, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugeniu SerbaniucRetiredСезона 74, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 61Сезона 73, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseEliteСезона 73, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dudley WainwrightPro - 4Сезона 73, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiMaster - 2Сезона 73, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanMaster - 1Сезона 73, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisAmateur - 33Сезона 73, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 73, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaMaster - 3Сезона 73, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 26Сезона 72, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićEliteСезона 72, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyRetiredСезона 72, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PerezPro - 4Сезона 72, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaAmateur - 16Сезона 72, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoMaster - 2Сезона 72, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 72, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 72, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz GajkowskiRetiredСезона 72, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthAmateur - 52Сезона 71, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 3Сезона 71, Трка 12, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich WeavingAmateur - 80Сезона 71, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroPro - 14Сезона 71, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergAmateur - 21Сезона 71, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 14Сезона 71, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriRetiredСезона 71, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurPro - 4Сезона 71, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 71, Трка 1, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakMaster - 1Сезона 70, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisPro - 22Сезона 70, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 70, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 70, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarAmateur - 46Сезона 70, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoEliteСезона 70, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 69, Трка 16, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatMaster - 5Сезона 69, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurRookie - 76Сезона 69, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfrePro - 5Сезона 69, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerPro - 5Сезона 69, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierAmateur - 66Сезона 69, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZglinickiAmateur - 49Сезона 69, Трка 7, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bane SkakavacRookie - 125Сезона 69, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay StanevPro - 18Сезона 69, Трка 3, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdravko SubakovAmateur - 39Сезона 69, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinMaster - 1Сезона 69, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 68, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał JędrzejewskiPro - 14Сезона 68, Трка 14, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 68, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mimmo MarsellaRetiredСезона 68, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 68, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 15Сезона 68, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik StolybkaRetiredСезона 68, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczAmateur - 3Сезона 68, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 3Сезона 67, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiMaster - 4Сезона 67, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRookie - 80Сезона 67, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezMaster - 2Сезона 67, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 10Сезона 67, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintAmateur - 44Сезона 67, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 4Сезона 67, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor AugustoPro - 25Сезона 67, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 6Сезона 67, Трка 6, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 36Сезона 67, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe WalkerRookie - 45Сезона 67, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaPro - 25Сезона 66, Трка 15, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: