Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 510.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Kevinas BreiveRookie - 143Сезона 78, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ChristmanRookie - 102Сезона 78, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David VidovićAmateur - 29Сезона 77, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricija OvcharenkoAmateur - 74Сезона 77, Трка 12, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 77, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaAmateur - 79Сезона 77, Трка 4, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio SouzaRookie - 81Сезона 77, Трка 3, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SainzRetiredСезона 76, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnas PeikstenisAmateur - 28Сезона 76, Трка 15, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel VersuttiAmateur - 55Сезона 76, Трка 12, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MršićAmateur - 49Сезона 76, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 68Сезона 76, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 6, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 35Сезона 76, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakAmateur - 89Сезона 75, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 75, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rens KaesAmateur - 87Сезона 75, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo MarinariAmateur - 78Сезона 75, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchAmateur - 71Сезона 75, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel PannielloAmateur - 40Сезона 75, Трка 6, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WoźniakRookie - 165Сезона 75, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MarraAmateur - 81Сезона 75, Трка 3, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SouzaRookie - 81Сезона 75, Трка 1, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 74, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannAmateur - 88Сезона 74, Трка 6, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharPro - 12Сезона 74, Трка 4, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 74, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel PavezRetiredСезона 74, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta De MarinisPro - 23Сезона 73, Трка 16, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MarinkovicAmateur - 52Сезона 73, Трка 14, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonPro - 13Сезона 73, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caner KabaRetiredСезона 73, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PetrisicRetiredСезона 73, Трка 9, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adonijah KennethAmateur - 86Сезона 73, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketRookie - 76Сезона 73, Трка 6, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe PiroRetiredСезона 73, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoRookie - 127Сезона 73, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergi AlvesRookie - 50Сезона 72, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darrel JangaAmateur - 85Сезона 72, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Viana JúniorRookie - 107Сезона 72, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraMaster - 5Сезона 72, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos GavriilidisPro - 22Сезона 72, Трка 9, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyPro - 10Сезона 72, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiAmateur - 27Сезона 72, Трка 7, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ervin SebőkRetiredСезона 72, Трка 6, R-179Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran TaylorRetiredСезона 72, Трка 5, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 36Сезона 72, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzRookie - 29Сезона 72, Трка 3, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micheal Le RouxAmateur - 65Сезона 72, Трка 2, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CotoRetiredСезона 72, Трка 1, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevPro - 2Сезона 71, Трка 7, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djaze UlrichPro - 6Сезона 71, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic Van RossumRookie - 57Сезона 70, Трка 17, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BednarzAmateur - 53Сезона 70, Трка 15, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 70, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SatoriRetiredСезона 70, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicAmateur - 16Сезона 70, Трка 6, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent KurzAmateur - 5Сезона 70, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lautaro Quiroga PerezRetiredСезона 70, Трка 4, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 70, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele GallettiRetiredСезона 70, Трка 2, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRetiredСезона 70, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Māris ZariņšPro - 9Сезона 69, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boa BenceRetiredСезона 69, Трка 4, R-181Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ParamoRetiredСезона 69, Трка 3, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevRookie - 20Сезона 69, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph MosesAmateur - 70Сезона 69, Трка 1, R-173Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišMaster - 4Сезона 68, Трка 16, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyMaster - 5Сезона 68, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew PlucknettRookie - 69Сезона 68, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani StepanRetiredСезона 68, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent GontierRetiredСезона 68, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 44Сезона 68, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ed LuvenRetiredСезона 68, Трка 2, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim BubonPro - 6Сезона 67, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clebio DiasAmateur - 74Сезона 67, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam StolarczykRetiredСезона 67, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko EerolaRetiredСезона 67, Трка 7, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee JohnsonRetiredСезона 67, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denas BironasRetiredСезона 67, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 37Сезона 67, Трка 2, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 3Сезона 67, Трка 1, R-174Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztian DienesRetiredСезона 66, Трка 15, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovPro - 15Сезона 66, Трка 13, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff MarksAmateur - 23Сезона 66, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 66, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitali GuskaRetiredСезона 66, Трка 10, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steen RasmussenRetiredСезона 66, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Baptiste TeixeiraAmateur - 21Сезона 66, Трка 7, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DenoyAmateur - 84Сезона 66, Трка 6, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Czuth MárkRookie - 129Сезона 66, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRookie - 81Сезона 66, Трка 4, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 16Сезона 66, Трка 2, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard NarramoreAmateur - 19Сезона 66, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristof AelbrechtRookie - 30Сезона 65, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monique LacroixPro - 5Сезона 65, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AscencioAmateur - 51Сезона 65, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torbjorn CarlsonAmateur - 76Сезона 65, Трка 7, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro GinesRetiredСезона 65, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian Demian-GrozaAmateur - 43Сезона 65, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: