Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 500.09 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Simonas AndriulisAmateur - 62Сезона 88, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 88, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 88, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 88, Трка 1, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiPro - 7Сезона 87, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MansillaPro - 25Сезона 87, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 87, Трка 9, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 86, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 86, Трка 12, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 86, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RodaAmateur - 80Сезона 86, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GagginoPro - 24Сезона 86, Трка 7, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 1Сезона 86, Трка 2, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 17, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezAmateur - 75Сезона 85, Трка 16, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 54Сезона 85, Трка 15, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorrit BoerPro - 20Сезона 85, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian MouraAmateur - 27Сезона 85, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 85, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 85, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 85, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takis SantAmateur - 34Сезона 85, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 85, Трка 2, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel Martinez SanchezAmateur - 42Сезона 84, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 84, Трка 13, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 84, Трка 11, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gérard TrabyAmateur - 19Сезона 84, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott BromleyAmateur - 25Сезона 84, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniAmateur - 34Сезона 84, Трка 7, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 50Сезона 84, Трка 6, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 84, Трка 5, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaby PelleritiPro - 14Сезона 84, Трка 4, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikRetiredСезона 84, Трка 3, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José BolívarRetiredСезона 84, Трка 2, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AbreuAmateur - 13Сезона 83, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel ComaladaPro - 1Сезона 83, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 83, Трка 12, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 83, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanRookie - 146Сезона 83, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 83, Трка 9, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FrumentoAmateur - 60Сезона 83, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalauAmateur - 65Сезона 83, Трка 6, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaMaster - 1Сезона 82, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo ZolinPro - 10Сезона 82, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PalmaPro - 19Сезона 82, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 82, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis SpirópoulosPro - 19Сезона 82, Трка 7, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesPro - 7Сезона 82, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievAmateur - 77Сезона 82, Трка 5, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran SlunjskiPro - 14Сезона 82, Трка 3, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat CotePro - 19Сезона 82, Трка 2, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 16Сезона 82, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 81, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar ChuchukovRookie - 91Сезона 81, Трка 16, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos LouzeiroAmateur - 75Сезона 81, Трка 14, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 81, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 81, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonRetiredСезона 81, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Reis CarvalhoAmateur - 8Сезона 81, Трка 6, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiAmateur - 63Сезона 81, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzentePro - 25Сезона 81, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag MarmutAmateur - 61Сезона 80, Трка 16, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoAmateur - 25Сезона 80, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George ArhipAmateur - 13Сезона 80, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán ZeleiPro - 16Сезона 80, Трка 2, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 80, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 34Сезона 79, Трка 16, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 79, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro HernándezRetiredСезона 79, Трка 13, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose BaenaRetiredСезона 79, Трка 12, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiAmateur - 26Сезона 79, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 79, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo StefaniaRetiredСезона 79, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 101Сезона 79, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazaros SpiliopoulosMaster - 2Сезона 79, Трка 2, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 79, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay GleaveRetiredСезона 78, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PrettPro - 2Сезона 78, Трка 16, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno SantorumAmateur - 28Сезона 78, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 78, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaAmateur - 9Сезона 78, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiAmateur - 65Сезона 78, Трка 2, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenPro - 22Сезона 78, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRookie - 118Сезона 77, Трка 16, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosRetiredСезона 77, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 77, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaPro - 21Сезона 77, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ParentoniRetiredСезона 77, Трка 6, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jochen VandenbroeleRetiredСезона 77, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume PagesAmateur - 40Сезона 77, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip DimitrovPro - 25Сезона 77, Трка 1, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 76, Трка 16, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt NégyesiRetiredСезона 76, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: