Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 608.8 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Eugeniu SerbaniucPro - 19Сезона 74, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 7Сезона 74, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riley DunlopMaster - 3Сезона 73, Трка 16, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallPro - 14Сезона 73, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaMaster - 2Сезона 73, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritseMaster - 4Сезона 73, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaMaster - 1Сезона 73, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary MullinsMaster - 2Сезона 73, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 25Сезона 73, Трка 1, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 72, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 72, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoPro - 17Сезона 72, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioPro - 12Сезона 72, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 2Сезона 72, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroMaster - 4Сезона 72, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 72, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakAmateur - 60Сезона 72, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 22Сезона 72, Трка 4, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevMaster - 4Сезона 72, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 6Сезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiPro - 8Сезона 71, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 71, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 3Сезона 71, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PérezPro - 24Сезона 71, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo MaiaPro - 14Сезона 71, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ChrinPro - 11Сезона 71, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbRookie - 71Сезона 71, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 71, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriRookie - 154Сезона 71, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonMaster - 5Сезона 70, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 70, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenAmateur - 13Сезона 70, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Di PietroPro - 24Сезона 70, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesMaster - 5Сезона 70, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele VinciguerraPro - 22Сезона 70, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichEliteСезона 70, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 2Сезона 70, Трка 6, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 1Сезона 70, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthAmateur - 34Сезона 70, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 69, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srđan KrčmaričićAmateur - 13Сезона 69, Трка 15, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper CoosemansEliteСезона 69, Трка 14, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philipp OiseauRetiredСезона 69, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean HillierMaster - 4Сезона 69, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 82Сезона 69, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaPro - 16Сезона 69, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel MoreauAmateur - 17Сезона 69, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe OliveiraPro - 11Сезона 69, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinEliteСезона 69, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinPro - 6Сезона 68, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 36Сезона 68, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 10Сезона 68, Трка 15, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 16Сезона 68, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaMaster - 2Сезона 68, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chico DerquiRookie - 11Сезона 68, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRookie - 82Сезона 68, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalPro - 5Сезона 68, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José SerranoAmateur - 88Сезона 68, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanAmateur - 34Сезона 68, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarrePro - 10Сезона 68, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mimmo MarsellaAmateur - 21Сезона 68, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserAmateur - 23Сезона 68, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina MihailovaRetiredСезона 68, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkAmateur - 10Сезона 68, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiMaster - 3Сезона 67, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 67, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 15Сезона 67, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar NúñezRetiredСезона 67, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarraguePro - 1Сезона 67, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milcha PaunovicRetiredСезона 67, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darthson BonassoliAmateur - 65Сезона 67, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 11Сезона 67, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRookie - 169Сезона 67, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 24Сезона 66, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KovjazinPro - 3Сезона 66, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WasilewskiAmateur - 70Сезона 66, Трка 13, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Auke HaarsmaAmateur - 66Сезона 66, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádRookie - 37Сезона 66, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 66, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaPro - 9Сезона 66, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gellért PásznerRetiredСезона 66, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piantino GabrieleAmateur - 13Сезона 66, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczPro - 7Сезона 66, Трка 5, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 66, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruna CarneiroPro - 18Сезона 66, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 12Сезона 66, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaRookie - 166Сезона 65, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 65, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRookie - 91Сезона 65, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MagońskiPro - 2Сезона 65, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaAmateur - 93Сезона 65, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marin RužićPro - 23Сезона 65, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 16Сезона 65, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anita KovácsRetiredСезона 65, Трка 6, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EadieAmateur - 50Сезона 65, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 20Сезона 65, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kallia NanouRetiredСезона 65, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica RaioneAmateur - 16Сезона 65, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: