Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master top racer (Направи го најбрзото време на извозена трка во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 759.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 88, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 88, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 87, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 87, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 1Сезона 87, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 86, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 85, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 85, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail IvanovPro - 23Сезона 85, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 84, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoAmateur - 79Сезона 84, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraMaster - 1Сезона 83, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichRetiredСезона 82, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 82, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 10Сезона 82, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AndrettiRetiredСезона 81, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 81, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 81, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 81, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele BalboniAmateur - 8Сезона 80, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 80, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsAmateur - 70Сезона 80, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 80, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 79, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 79, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 78, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 78, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 78, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo JoséRetiredСезона 77, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 77, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 77, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 77, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 13Сезона 77, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 77, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 77, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 2Сезона 76, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 76, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lovász TiborRetiredСезона 76, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 76, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 76, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 75, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 75, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 75, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius SlavinskasPro - 5Сезона 75, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krasimir NanchevRetiredСезона 74, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 73, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 73, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorPro - 5Сезона 73, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone PasqualoniMaster - 2Сезона 73, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 73, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesAmateur - 57Сезона 73, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 2Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain GuillonAmateur - 80Сезона 73, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 73, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRetiredСезона 73, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KleczewskiRookie - 86Сезона 72, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 72, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 72, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 72, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 71, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 71, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 71, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 71, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiAmateur - 55Сезона 71, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 71, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 2Сезона 71, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 10Сезона 71, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 71, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 70, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 70, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kreisz BálintRetiredСезона 70, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 6 » Брзо оди на страница: