Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur fast racer (Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на Аматери)
(Раритетна придобивка: 1 од 541.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Bruno CaseiroAmateur - 1Сезона 74, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelAmateur - 10Сезона 74, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 76Сезона 74, Трка 1, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SoaresPro - 8Сезона 73, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anestis MamplekosPro - 7Сезона 73, Трка 16, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lautaro Quiroga PerezPro - 20Сезона 73, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo TubinoPro - 16Сезона 73, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarunas SkabeikisAmateur - 15Сезона 73, Трка 2, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerRookie - 157Сезона 73, Трка 1, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 72, Трка 5, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 27Сезона 72, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip KvesićAmateur - 18Сезона 72, Трка 1, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BorgesPro - 4Сезона 71, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris SakarelosAmateur - 16Сезона 71, Трка 16, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigznePro - 15Сезона 71, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 22Сезона 71, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RadojkovićPro - 15Сезона 71, Трка 6, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaPro - 9Сезона 71, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 11Сезона 71, Трка 4, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 71, Трка 2, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ČićPro - 11Сезона 71, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasAmateur - 70Сезона 70, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tinie LourensMaster - 4Сезона 70, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarRetiredСезона 70, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ArendsAmateur - 44Сезона 70, Трка 11, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 2Сезона 70, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunPro - 9Сезона 70, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussPro - 19Сезона 70, Трка 7, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 70, Трка 6, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 38Сезона 70, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanoushsAmateur - 17Сезона 70, Трка 3, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KarasevAmateur - 54Сезона 70, Трка 2, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CasagrandeMaster - 1Сезона 70, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 160Сезона 69, Трка 14, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonne LehtoRetiredСезона 69, Трка 13, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakAmateur - 60Сезона 69, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jody ParkerPro - 9Сезона 69, Трка 4, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 68, Трка 15, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbRookie - 71Сезона 68, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt HavasiRetiredСезона 68, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoAmateur - 9Сезона 68, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikAmateur - 84Сезона 68, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deives CostaAmateur - 21Сезона 68, Трка 7, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco NascimentoRookie - 130Сезона 68, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MercadoRetiredСезона 68, Трка 4, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timur SharafullinPro - 1Сезона 68, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dainius VaškysAmateur - 87Сезона 68, Трка 2, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AlvarezRetiredСезона 67, Трка 17, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsMaster - 4Сезона 67, Трка 16, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeniy MokschinRetiredСезона 67, Трка 14, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benyámin KeresztesRetiredСезона 67, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartPro - 7Сезона 67, Трка 10, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacAmateur - 47Сезона 67, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoEliteСезона 67, Трка 7, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea IacoponiPro - 18Сезона 67, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 82Сезона 67, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chico DerquiRookie - 11Сезона 67, Трка 3, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AndreouMaster - 4Сезона 67, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silviu DanAmateur - 18Сезона 66, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 66, Трка 14, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan SevarlicPro - 19Сезона 66, Трка 13, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 61Сезона 66, Трка 12, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 17Сезона 66, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatRookie - 50Сезона 66, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronye QuintieriAmateur - 45Сезона 66, Трка 1, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevAmateur - 37Сезона 65, Трка 15, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián ZarnescuAmateur - 62Сезона 65, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiEliteСезона 65, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathPro - 5Сезона 65, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 65, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven MüllerRetiredСезона 65, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rudy SzafraniecAmateur - 53Сезона 65, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczPro - 7Сезона 65, Трка 2, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovPro - 18Сезона 65, Трка 1, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kale MkervalishviliRetiredСезона 64, Трка 15, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milcha PaunovicRetiredСезона 64, Трка 14, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higor TalisonAmateur - 48Сезона 64, Трка 13, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 1Сезона 64, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof WnukPro - 23Сезона 64, Трка 11, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoAmateur - 50Сезона 64, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fedor KubešRetiredСезона 64, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko RadakovicPro - 15Сезона 64, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 47Сезона 64, Трка 6, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićPro - 12Сезона 64, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco DomingosPro - 12Сезона 64, Трка 4, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten GoeminneRetiredСезона 64, Трка 3, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TaurelliRetiredСезона 64, Трка 2, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 24Сезона 63, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando SorianoRetiredСезона 63, Трка 15, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisPro - 10Сезона 63, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SantosRetiredСезона 63, Трка 13, A-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gary PartridgeRetiredСезона 63, Трка 12, A-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MagońskiPro - 2Сезона 63, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulAmateur - 90Сезона 63, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonAmateur - 40Сезона 63, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotMaster - 2Сезона 63, Трка 5, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo AnasseseAmateur - 90Сезона 63, Трка 4, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweMaster - 3Сезона 63, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio De VannaRetiredСезона 62, Трка 16, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig MudimanRetiredСезона 62, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 6 7 8 » Брзо оди на страница: