Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Руки група)
(Раритетна придобивка: 1 од 31.63 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 136 137 138 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Antonio Celso ZambelRookie - 95Сезона 88, Трка 3, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne FloodRookie - 104Сезона 88, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferRookie - 77Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo NobreRookie - 38Сезона 88, Трка 2, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Migs PotenteRookie - 63Сезона 88, Трка 2, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SpartaRookie - 81Сезона 88, Трка 2, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BartuliheRookie - 7Сезона 88, Трка 2, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David IronsRookie - 57Сезона 88, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joni SainioRookie - 51Сезона 88, Трка 2, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose CuervoRookie - 33Сезона 88, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaRookie - 65Сезона 88, Трка 2, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert ZiółekRookie - 82Сезона 88, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno OliveiraRookie - 84Сезона 88, Трка 2, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele CostaRookie - 4Сезона 88, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peppe BoscoRookie - 30Сезона 88, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico La TorreRookie - 111Сезона 88, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaRookie - 145Сезона 88, Трка 1, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles SmithRookie - 75Сезона 88, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin PopkoRookie - 6Сезона 88, Трка 1, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kasper DutkowskiRookie - 85Сезона 88, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antanas TonkūnasRookie - 21Сезона 88, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolRookie - 88Сезона 88, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno AyresRookie - 53Сезона 88, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovRookie - 14Сезона 88, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aniel CastañedaRookie - 104Сезона 87, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 87, Трка 17, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas MouraRookie - 114Сезона 87, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre JustinoAmateur - 58Сезона 87, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert NijelAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SineoAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan PoulsenAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Else ReneAmateur - 61Сезона 87, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 87, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurij SkosyrskijAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gualtiero TabacchiAmateur - 54Сезона 87, Трка 16, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pete BramhallAmateur - 51Сезона 87, Трка 16, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bugsy LipsonAmateur - 17Сезона 87, Трка 16, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 16, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRookie - 25Сезона 87, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 87, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aiden LarkAmateur - 15Сезона 87, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRookie - 44Сезона 87, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin UtzuAmateur - 66Сезона 87, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 12, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 87, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melquíades Mano Dos SantosAmateur - 71Сезона 87, Трка 11, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iwan GerbesAmateur - 79Сезона 87, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 87, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam HaycockAmateur - 65Сезона 87, Трка 9, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmed TahmidAmateur - 20Сезона 87, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato DellAmateur - 77Сезона 87, Трка 8, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar TsentelovichAmateur - 57Сезона 87, Трка 7, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad ZygadłoAmateur - 79Сезона 87, Трка 7, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 7, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Green JesuzzAmateur - 55Сезона 87, Трка 6, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk ReichmannAmateur - 22Сезона 87, Трка 6, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward KrajewskiAmateur - 73Сезона 87, Трка 6, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas MesquitaAmateur - 39Сезона 87, Трка 6, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 6, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 6, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon BarnettAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TrinowitzAmateur - 67Сезона 87, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RaméAmateur - 38Сезона 87, Трка 5, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian RadutaAmateur - 21Сезона 87, Трка 4, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arno BernhagenAmateur - 38Сезона 87, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 4, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 87, Трка 4, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 87, Трка 4, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 4, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad SelkenAmateur - 23Сезона 87, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon CampbellAmateur - 72Сезона 87, Трка 3, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 3, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 87, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 136 137 138 » Брзо оди на страница: