Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro fast racer (Направи го најбрзиот круг во трка во сите групи на ГПРО)
(Раритетна придобивка: 1 од 592.9 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Valentino ReceputiPro - 16Сезона 73, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klas BritsePro - 20Сезона 73, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 3Сезона 73, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo SolazziPro - 3Сезона 73, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaPro - 16Сезона 73, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig McLeanPro - 5Сезона 73, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisPro - 22Сезона 73, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroPro - 6Сезона 73, Трка 2, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroPro - 4Сезона 73, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoPro - 4Сезона 72, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanMaster - 4Сезона 72, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiPro - 20Сезона 72, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Jose MorenoMaster - 5Сезона 72, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyMaster - 5Сезона 72, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterAmateur - 93Сезона 72, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 72, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 25Сезона 72, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasPro - 10Сезона 72, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 6Сезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CerqueiraMaster - 4Сезона 71, Трка 16, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersMaster - 4Сезона 71, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 3Сезона 71, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 71, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel StackAmateur - 9Сезона 71, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisRookie - 95Сезона 71, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 1Сезона 71, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriMaster - 2Сезона 71, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick PhelpsRetiredСезона 70, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenAmateur - 13Сезона 70, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Di PietroPro - 24Сезона 70, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Doru ParaschivMaster - 1Сезона 70, Трка 11, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzPro - 16Сезона 70, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichMaster - 4Сезона 70, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 2Сезона 70, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsPro - 5Сезона 70, Трка 4, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholePro - 19Сезона 70, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo FernandezEliteСезона 70, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerEliteСезона 69, Трка 16, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenMaster - 4Сезона 69, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick VarlezAmateur - 20Сезона 69, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SeibAmateur - 40Сезона 69, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudEliteСезона 69, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurAmateur - 82Сезона 69, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ZoncaPro - 2Сезона 69, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZglinickiMaster - 2Сезона 69, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KovácsiPro - 25Сезона 69, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinEliteСезона 69, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakPro - 11Сезона 68, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoAmateur - 36Сезона 68, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael ZambranoAmateur - 65Сезона 68, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiMaster - 1Сезона 68, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek MiszczakRetiredСезона 68, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ArbonaAmateur - 55Сезона 68, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George SlaterEliteСезона 68, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farcy GénelMaster - 2Сезона 68, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mimmo MarsellaAmateur - 21Сезона 68, Трка 5, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MehserRookie - 56Сезона 68, Трка 4, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy RepetskyMaster - 4Сезона 68, Трка 2, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank MaasdijkAmateur - 10Сезона 68, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartMaster - 4Сезона 67, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick FeiseRetiredСезона 67, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljiljan OzibalRetiredСезона 67, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar NúñezRookie - 50Сезона 67, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiPro - 14Сезона 67, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darthson BonassoliAmateur - 65Сезона 67, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiMaster - 5Сезона 67, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaAmateur - 93Сезона 67, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerAmateur - 11Сезона 67, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakMaster - 4Сезона 67, Трка 1, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 5Сезона 66, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chico DerquiRetiredСезона 66, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KovjazinAmateur - 33Сезона 66, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew WildenPro - 22Сезона 66, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard FarrellyPro - 23Сезона 66, Трка 8, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gellért PásznerRetiredСезона 66, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio PortaPro - 9Сезона 66, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico TaurelliRetiredСезона 66, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruna CarneiroAmateur - 87Сезона 66, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aayush SunejaRetiredСезона 66, Трка 2, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaPro - 19Сезона 65, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 65, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco LupoRetiredСезона 65, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievPro - 23Сезона 65, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglioneAmateur - 12Сезона 65, Трка 12, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaMaster - 3Сезона 65, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ayman DaherMaster - 3Сезона 65, Трка 6, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostAmateur - 5Сезона 65, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans Van RansbeeckPro - 10Сезона 65, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz SiwiecMaster - 3Сезона 65, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PolsaqueAmateur - 56Сезона 65, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 64, Трка 10, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusAmateur - 43Сезона 64, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovEliteСезона 64, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffeAmateur - 51Сезона 64, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nenad VolarevicAmateur - 82Сезона 64, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ZércziAmateur - 37Сезона 63, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Τhodoris PalaskasAmateur - 73Сезона 63, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LopesAmateur - 25Сезона 63, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shersh KhandelwalPro - 25Сезона 63, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: