Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master fast racer (Направи го најбрзиот круг во трки во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 695.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 87, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 87, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 87, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 87, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 86, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 86, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 85, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 85, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosRookie - 79Сезона 85, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaMaster - 3Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cédrick FlamentPro - 2Сезона 85, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 84, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 16, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 84, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 84, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 4Сезона 84, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 84, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovMaster - 4Сезона 84, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea Squizzato1Master - 5Сезона 83, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosMaster - 3Сезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 83, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiAmateur - 38Сезона 83, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AmichRetiredСезона 82, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 82, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HitchenPro - 4Сезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 10Сезона 82, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 82, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 81, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pero DaničićRetiredСезона 81, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rémy PointetAmateur - 59Сезона 81, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 80, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 80, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 80, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouAmateur - 70Сезона 80, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca MolendiMaster - 1Сезона 80, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 79, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide Del CoreRetiredСезона 79, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanAmateur - 14Сезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsAmateur - 36Сезона 79, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 79, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 79, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore SiracusaAmateur - 19Сезона 79, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 79, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 78, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 78, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 78, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoRetiredСезона 78, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 78, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerPro - 3Сезона 78, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 78, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 1Сезона 78, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 78, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 78, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 77, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 77, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetAmateur - 33Сезона 77, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 77, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynAmateur - 28Сезона 77, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 77, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoaveMaster - 1Сезона 77, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 76, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaRetiredСезона 76, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 76, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 76, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 76, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam NorrisRookie - 77Сезона 75, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 75, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 63Сезона 75, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 75, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 75, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BrownRetiredСезона 75, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 75, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerRetiredСезона 75, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 74, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 74, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 74, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniAmateur - 34Сезона 73, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 73, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellMaster - 5Сезона 73, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiPro - 11Сезона 73, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bronek ObarewiczRetiredСезона 73, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaliy RepetskyRetiredСезона 73, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 2Сезона 73, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 73, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 72, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KleczewskiRookie - 86Сезона 72, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 72, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 72, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 5 6 7 » Брзо оди на страница: