Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Руки)
(Раритетна придобивка: 1 од 362.85 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Donatas RutkauskasRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Burak AlaydınRookie - 143Сезона 88, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SolheimRookie - 122Сезона 88, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo MarinRookie - 59Сезона 87, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elizabeth MillsAmateur - 36Сезона 87, Трка 13, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 53Сезона 87, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 43Сезона 87, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia StefanizziRookie - 102Сезона 87, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel BricenoRookie - 56Сезона 87, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KubisiakRookie - 122Сезона 87, Трка 3, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kajoj HamryszczakRookie - 100Сезона 87, Трка 2, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nic BrightRookie - 45Сезона 87, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel SidorowiczRetiredСезона 86, Трка 15, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel Johnson-HartleburyRetiredСезона 86, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaRookie - 106Сезона 86, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas CruzRookie - 73Сезона 86, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc BarRetiredСезона 86, Трка 6, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithAmateur - 35Сезона 86, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László OlláriRookie - 58Сезона 86, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gregorio LamasAmateur - 53Сезона 86, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley KissenRetiredСезона 86, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cami SilvaRookie - 85Сезона 85, Трка 16, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PashkevichRookie - 40Сезона 85, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 53Сезона 85, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 85, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nándor CserényiAmateur - 61Сезона 85, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 85, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano MoraisRookie - 28Сезона 85, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Swetlin AngelowAmateur - 53Сезона 85, Трка 7, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 18Сезона 85, Трка 5, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno CostaRetiredСезона 85, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan ProstRookie - 84Сезона 85, Трка 2, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GottschiRookie - 5Сезона 85, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bron Di MorteRetiredСезона 84, Трка 16, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 107Сезона 84, Трка 14, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason JamesRetiredСезона 84, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus MagnaniRetiredСезона 84, Трка 12, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico GarciaAmateur - 23Сезона 84, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ibraheem NoorRetiredСезона 84, Трка 10, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenPro - 5Сезона 84, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vad LeoRetiredСезона 84, Трка 8, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MrázRookie - 9Сезона 84, Трка 7, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 84, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VitaliRetiredСезона 84, Трка 4, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl PereiraRetiredСезона 84, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 77Сезона 84, Трка 2, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lionel SilvaRookie - 49Сезона 84, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 83, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dinei MéloRookie - 30Сезона 83, Трка 16, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan LizaolaRetiredСезона 83, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RosaRetiredСезона 83, Трка 12, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maelly AraujoAmateur - 74Сезона 83, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MckueRookie - 62Сезона 83, Трка 9, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József BacsaRookie - 137Сезона 83, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick PriceRookie - 56Сезона 83, Трка 6, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CruzPro - 10Сезона 83, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill WumsenRetiredСезона 83, Трка 4, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WeberRetiredСезона 83, Трка 2, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevAmateur - 23Сезона 82, Трка 16, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BustamanteRookie - 67Сезона 82, Трка 15, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raido MugamaeRookie - 52Сезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juliano VenancioRetiredСезона 82, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksPro - 20Сезона 82, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk PaszkiewiczAmateur - 40Сезона 82, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo SandriRetiredСезона 82, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anastasis BaltatzisRetiredСезона 82, Трка 6, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose AntonioAmateur - 17Сезона 82, Трка 3, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilijam RigoRetiredСезона 82, Трка 2, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg IvanovAmateur - 35Сезона 82, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr TomasRookie - 74Сезона 81, Трка 16, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 81, Трка 14, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeRookie - 13Сезона 81, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony WillisAmateur - 73Сезона 81, Трка 12, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 70Сезона 81, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien TrinianeRetiredСезона 81, Трка 6, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasRookie - 138Сезона 81, Трка 4, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MaseratiRetiredСезона 81, Трка 2, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvana MansillaRookie - 4Сезона 80, Трка 16, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias SchleinitzAmateur - 32Сезона 80, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flávio RochaRetiredСезона 80, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaRetiredСезона 80, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaRookie - 75Сезона 80, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 16Сезона 80, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolás D'andreaRetiredСезона 80, Трка 5, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 80, Трка 4, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki VeijalainenRetiredСезона 80, Трка 2, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej TurekRookie - 29Сезона 80, Трка 1, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore RaffreddatoAmateur - 19Сезона 79, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor TrajceskiRookie - 22Сезона 79, Трка 16, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre MorenoRetiredСезона 79, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlisle MarankeyAmateur - 46Сезона 79, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KristiansenRookie - 133Сезона 79, Трка 11, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makkesh MakirRetiredСезона 79, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton WeberRetiredСезона 79, Трка 6, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vignes KumarRookie - 2Сезона 79, Трка 5, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KnightAmateur - 10Сезона 79, Трка 4, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezPro - 13Сезона 79, Трка 1, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kulle WipaknusiRookie - 131Сезона 78, Трка 16, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 10 11 12 » Брзо оди на страница: