Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Про)
(Раритетна придобивка: 1 од 1054.96 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dávid GutiPro - 2Сезона 78, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Conor AyckbournPro - 4Сезона 78, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gideon RosaPro - 11Сезона 77, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyPro - 10Сезона 77, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouMaster - 4Сезона 77, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykPro - 20Сезона 77, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 55Сезона 77, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzmitMaster - 2Сезона 77, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánAmateur - 3Сезона 77, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MahechaPro - 23Сезона 77, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanMaster - 3Сезона 76, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonMaster - 2Сезона 76, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovAmateur - 54Сезона 76, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe AguiarMaster - 4Сезона 76, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando PallasPro - 7Сезона 75, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 75, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisPro - 22Сезона 75, Трка 6, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovAmateur - 3Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey BolshakovAmateur - 87Сезона 74, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 56Сезона 74, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzMaster - 3Сезона 74, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonRookie - 84Сезона 73, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José FrancêsRookie - 50Сезона 73, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico MecacciAmateur - 55Сезона 73, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert PáldeákAmateur - 15Сезона 72, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréPro - 24Сезона 72, Трка 2, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio VagnoniAmateur - 85Сезона 72, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonMaster - 1Сезона 71, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyRetiredСезона 71, Трка 6, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus MisiegoPro - 17Сезона 71, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimAmateur - 79Сезона 71, Трка 2, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietAmateur - 83Сезона 70, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sagar AbhyankarPro - 7Сезона 70, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeMaster - 4Сезона 70, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoAmateur - 61Сезона 70, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr AbroskinRetiredСезона 69, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris LeeAmateur - 26Сезона 69, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim TitkovPro - 19Сезона 69, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 1Сезона 69, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd SeresRetiredСезона 69, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 68, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 68, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 76Сезона 67, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitja LazarAmateur - 66Сезона 67, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric BolderPro - 3Сезона 67, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal MatloňAmateur - 18Сезона 66, Трка 12, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 1Сезона 66, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio GagginoPro - 14Сезона 66, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoMaster - 5Сезона 66, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca TaurelliAmateur - 9Сезона 66, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7Master - 2Сезона 65, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FranciscoAmateur - 3Сезона 65, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockPro - 17Сезона 65, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan ChernevAmateur - 50Сезона 65, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VeratiRetiredСезона 65, Трка 7, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt StewartAmateur - 73Сезона 65, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevPro - 17Сезона 64, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina MihailovaRetiredСезона 64, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MazoRetiredСезона 63, Трка 14, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helonaki SegamisiAmateur - 9Сезона 63, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 14Сезона 63, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel MuenchAmateur - 34Сезона 63, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran MatovicRetiredСезона 63, Трка 9, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRetiredСезона 63, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 10Сезона 63, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AscencioAmateur - 51Сезона 63, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 62, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovAmateur - 23Сезона 62, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 43Сезона 62, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico GodoyAmateur - 24Сезона 61, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros BartosikRetiredСезона 61, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenMaster - 4Сезона 61, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRetiredСезона 61, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 123Сезона 61, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 6Сезона 61, Трка 1, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 21Сезона 60, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniAmateur - 65Сезона 60, Трка 13, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josiel MoraesPro - 22Сезона 60, Трка 3, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 21Сезона 60, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevMaster - 2Сезона 59, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 25Сезона 58, Трка 16, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanRetiredСезона 58, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierAmateur - 2Сезона 58, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoMaster - 2Сезона 58, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry WoodRetiredСезона 58, Трка 10, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam KaczmarskiRookie - 75Сезона 58, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BrummertRetiredСезона 58, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony OliverPro - 14Сезона 58, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly TelyatnikovRetiredСезона 58, Трка 2, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiPro - 9Сезона 58, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael CresswellRookie - 84Сезона 57, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stu MacKenzieRetiredСезона 57, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovAmateur - 18Сезона 57, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely ÓnodiPro - 11Сезона 56, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoMaster - 3Сезона 56, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenPro - 15Сезона 56, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 5Сезона 56, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge CortePro - 18Сезона 56, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanel SecaraRetiredСезона 56, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: