Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master top pit crew (Направи го најбрзиот пит стоп во сите групи на Мастер)
(Раритетна придобивка: 1 од 1388.79 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 87, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiEliteСезона 87, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevMaster - 2Сезона 86, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 86, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 86, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 85, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 84, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 84, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelMaster - 4Сезона 83, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 1Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armenio SantosAmateur - 34Сезона 83, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 82, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij PolikarpovRetiredСезона 82, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ResendeRetiredСезона 82, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 81, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BadinoPro - 10Сезона 80, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekAmateur - 46Сезона 80, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisRookie - 34Сезона 79, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 33Сезона 79, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel BainPro - 13Сезона 79, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PérezPro - 17Сезона 78, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 78, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis KalogirouPro - 8Сезона 78, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 77, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dekster JesusAmateur - 19Сезона 77, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey ShinkevichRetiredСезона 77, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoAmateur - 5Сезона 76, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 76, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 76, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 76, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 76, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton MelnichenkoRetiredСезона 75, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas BaužaAmateur - 42Сезона 74, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiPro - 11Сезона 74, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 74, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 73, Трка 12, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal NaouiMaster - 1Сезона 73, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian ZglinickiAmateur - 44Сезона 72, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 72, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 69Сезона 72, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 2Сезона 71, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 70, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan StillhartRetiredСезона 70, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger BergmanRetiredСезона 70, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 70, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mery LissarragueRetiredСезона 70, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BastonPro - 1Сезона 70, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 69, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JundtRetiredСезона 69, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 69, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 68, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogério ArakenRetiredСезона 67, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 9Сезона 67, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SilvaMaster - 5Сезона 66, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 66, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro Sereno7EliteСезона 66, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesAmateur - 67Сезона 65, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav MakarovRetiredСезона 65, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DoughtyRetiredСезона 64, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 64, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles KurzPro - 15Сезона 64, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel JoãoPro - 18Сезона 64, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Τhodoris PalaskasRetiredСезона 64, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 64, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 64, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidney LimaPro - 8Сезона 63, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas MartinRetiredСезона 63, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 63, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riley DunlopRetiredСезона 63, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 63, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melissa MartinAmateur - 62Сезона 63, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DayAmateur - 76Сезона 63, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 62, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SchwinnMaster - 2Сезона 62, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 15Сезона 62, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 61, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipeRookie - 54Сезона 61, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav HrnjakAmateur - 41Сезона 59, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex IlushenkoPro - 17Сезона 59, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RilkeMaster - 1Сезона 58, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 57, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta BalázsiPro - 17Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 57, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Pro - 22Сезона 57, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 56, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovPro - 23Сезона 55, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 55, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreiAmateur - 55Сезона 54, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 54, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ionut SurugiuRetiredСезона 54, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiRetiredСезона 54, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolai EgorovRetiredСезона 53, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinEliteСезона 53, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florencia CaroPro - 11Сезона 53, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovRetiredСезона 53, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard KodenetsRetiredСезона 52, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey OdegovRetiredСезона 52, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimAmateur - 60Сезона 52, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubPro - 13Сезона 52, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 » Брзо оди на страница: