Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Recovery expert (Победи трки после инцидент во првиот круг во Елит, Мастер, Про и Аматер групите)
(Раритетна придобивка: 1 од 5120.04 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Paulo Cesar SilvaPro - 9Сезона 77, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergPro - 9Сезона 76, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 75, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calin BerescuRetiredСезона 72, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovAmateur - 10Сезона 70, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanAmateur - 27Сезона 67, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nastia MikulenakAmateur - 29Сезона 65, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cem ÖzdemirAmateur - 46Сезона 54, Трка 15, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KaňákMaster - 4Сезона 54, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert VarsicRookie - 150Сезона 54, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CannoneRookie - 111Сезона 54, Трка 7, A-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin GalaAmateur - 34Сезона 53, Трка 13, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandy MartinezRetiredСезона 53, Трка 12, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manfred MadsonRetiredСезона 53, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PopławskiAmateur - 40Сезона 52, Трка 14, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ThompsonAmateur - 67Сезона 52, Трка 8, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomás CoelhoAmateur - 73Сезона 52, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratRetiredСезона 51, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aris TsiprasRetiredСезона 51, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 26Сезона 51, Трка 7, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo FazioRetiredСезона 50, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasRetiredСезона 50, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael HenriqueRetiredСезона 50, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaPro - 10Сезона 50, Трка 13, A-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AnastasiAmateur - 14Сезона 50, Трка 7, A-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 49, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atli Thor JohannessonPro - 1Сезона 49, Трка 10, A-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theo PoufinasAmateur - 62Сезона 49, Трка 6, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyRetiredСезона 48, Трка 16, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesAmateur - 59Сезона 48, Трка 5, A-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanPro - 19Сезона 48, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márcio Loura CavalcanteRetiredСезона 47, Трка 17, A-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen FloreaRetiredСезона 47, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo AbreuRetiredСезона 47, Трка 14, A-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis De Los ReyesPro - 13Сезона 47, Трка 13, A-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil SłoniewskiRookie - 122Сезона 47, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liew Xin LingRetiredСезона 46, Трка 17, A-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno NasoRetiredСезона 45, Трка 16, A-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri RaszkaRetiredСезона 45, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeRetiredСезона 45, Трка 5, A-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 44, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaPro - 9Сезона 43, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik PalmqvistRetiredСезона 43, Трка 1, A-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark FullerAmateur - 71Сезона 42, Трка 1, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xrysoula AthanasiadouRetiredСезона 41, Трка 9, A-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo VieiraRetiredСезона 41, Трка 9, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris SmallRetiredСезона 41, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atilio SantucciRetiredСезона 41, Трка 8, A-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro MarzaroRetiredСезона 40, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip LateganRetiredСезона 40, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Irtautas MasidunskasRetiredСезона 39, Трка 13, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sauli EnbuskaRetiredСезона 39, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul KosovRetiredСезона 39, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ZachowRetiredСезона 39, Трка 5, A-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shoaib MohamedRookie - 45Сезона 38, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duong CuongMaster - 5Сезона 38, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Billy Van Der MerweAmateur - 88Сезона 38, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle ProctorRetiredСезона 38, Трка 8, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRetiredСезона 38, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel GibbsRetiredСезона 37, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SudárPro - 19Сезона 37, Трка 15, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuriy TygerovRetiredСезона 37, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan HuatRetiredСезона 37, Трка 8, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacek ZwolinskiRetiredСезона 37, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LôboRetiredСезона 36, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimon PoplevinRetiredСезона 34, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rik Van Den HeuvelRetiredСезона 34, Трка 16, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisRetiredСезона 33, Трка 1, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bradley HartshornRetiredСезона 31, Трка 16, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian DietrichRetiredСезона 31, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenMaster - 2Сезона 31, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantinos GrekosRookie - 107Сезона 30, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ijon MarcoRetiredСезона 29, Трка 17, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert RandjelovicRetiredСезона 29, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiodor PapaRetiredСезона 29, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir VasilinaRetiredСезона 29, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy SmetsRetiredСезона 28, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander ZapesochniyRetiredСезона 28, Трка 8, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio KlausPro - 21Сезона 28, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MihajlovRetiredСезона 27, Трка 16, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casper RomkesRetiredСезона 26, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg YakovlevRetiredСезона 26, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary