Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Bremgarten (Старт на една трка во Bremgarten од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 120.58 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juan Manuel Martinez SanchezAmateur - 42Сезона 84, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian SchienerAmateur - 71Сезона 84, Трка 13, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaAmateur - 78Сезона 84, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig TemplemanEliteСезона 84, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 84, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki RubergAmateur - 14Сезона 84, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloRetiredСезона 84, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chitral GandhiPro - 1Сезона 84, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 84, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mert ÇalışkanRetiredСезона 84, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Almis ArbaciauskasAmateur - 22Сезона 84, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonPro - 6Сезона 84, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiPro - 10Сезона 84, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 10Сезона 84, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 84, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRookie - 3Сезона 84, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BegleyAmateur - 77Сезона 84, Трка 13, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc GrosdentPro - 22Сезона 84, Трка 13, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane TrallRookie - 11Сезона 84, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kun ZoltanAmateur - 12Сезона 84, Трка 13, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 84, Трка 13, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisRookie - 54Сезона 84, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovRookie - 105Сезона 84, Трка 13, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 23Сезона 84, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 84, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs HabóczkiAmateur - 55Сезона 84, Трка 13, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MasseyAmateur - 77Сезона 84, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ReesAmateur - 72Сезона 84, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekPro - 3Сезона 84, Трка 13, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 84, Трка 13, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MartincikAmateur - 76Сезона 84, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 50Сезона 84, Трка 13, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánPro - 11Сезона 84, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ObradovicRookie - 5Сезона 84, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 13, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 22Сезона 84, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 84, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 84, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 84, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 84, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 84, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 4Сезона 84, Трка 13, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hualter MartucheliAmateur - 17Сезона 84, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyRookie - 82Сезона 84, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodAmateur - 21Сезона 84, Трка 13, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 84, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio Humberto MachadoAmateur - 58Сезона 84, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianRookie - 40Сезона 84, Трка 13, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoAmateur - 75Сезона 84, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikRetiredСезона 84, Трка 13, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 21Сезона 84, Трка 13, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 84, Трка 13, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 13, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 84, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralph Araújo FaustinoRetiredСезона 84, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 84, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezoneMaster - 3Сезона 84, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekRetiredСезона 84, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseAmateur - 69Сезона 84, Трка 13, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 84, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaRetiredСезона 84, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FirenzeRetiredСезона 84, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryszard MarczewskiAmateur - 42Сезона 84, Трка 13, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BriesnerRookie - 88Сезона 84, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 40Сезона 84, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyRookie - 84Сезона 84, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 84, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheRetiredСезона 84, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaAmateur - 73Сезона 84, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BertoliRetiredСезона 84, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthRetiredСезона 84, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor GondorAmateur - 44Сезона 84, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sérgio AlmeidaRetiredСезона 84, Трка 13, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos MestraAmateur - 56Сезона 84, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrRetiredСезона 84, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoPro - 11Сезона 84, Трка 13, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 84, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor ManuelRookie - 41Сезона 84, Трка 13, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRetiredСезона 84, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 14Сезона 84, Трка 13, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 84, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Enrique Iborra MiraRookie - 70Сезона 84, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guy GoarinRookie - 7Сезона 84, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 84, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StewartRookie - 131Сезона 84, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 47Сезона 84, Трка 13, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 39Сезона 84, Трка 13, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto SalazarAmateur - 24Сезона 84, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyRetiredСезона 84, Трка 13, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JuniorRookie - 71Сезона 84, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariel FernandezAmateur - 20Сезона 84, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница: