Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Bremgarten (Направи најбрзи круг во групата во Bremgarten круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 118.52 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Sergei MitrahovichPro - 25Сезона 84, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 84, Трка 13, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry ChavesPro - 16Сезона 84, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterRetiredСезона 84, Трка 13, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CasadeiPro - 21Сезона 84, Трка 13, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaAmateur - 64Сезона 84, Трка 13, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Ortiz De MendibilRetiredСезона 84, Трка 13, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid BodnárRetiredСезона 84, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leila ZittoRookie - 29Сезона 84, Трка 13, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeAmateur - 80Сезона 84, Трка 13, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 84, Трка 13, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemaireAmateur - 77Сезона 84, Трка 13, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen MonovRetiredСезона 84, Трка 13, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarAmateur - 19Сезона 84, Трка 13, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 71Сезона 84, Трка 13, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesAmateur - 14Сезона 84, Трка 13, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny ShkurlatovRetiredСезона 84, Трка 13, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RamoneAmateur - 34Сезона 84, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lachie BeverlyAmateur - 4Сезона 84, Трка 13, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 5Сезона 84, Трка 13, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BudelliAmateur - 5Сезона 84, Трка 13, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 84, Трка 13, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry NaudoRookie - 114Сезона 84, Трка 13, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig GaffneyAmateur - 66Сезона 84, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marsel SharipovAmateur - 46Сезона 84, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TamayoRetiredСезона 84, Трка 13, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 13, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saba TavelishviliRetiredСезона 84, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús PérezMaster - 4Сезона 84, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ünal AtasoyAmateur - 26Сезона 84, Трка 13, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter NilssonRetiredСезона 84, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 84, Трка 13, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyRetiredСезона 84, Трка 13, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan CarsonRookie - 9Сезона 84, Трка 13, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CasadeiPro - 15Сезона 84, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca Di FilippoAmateur - 62Сезона 84, Трка 13, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ScafuroAmateur - 12Сезона 84, Трка 13, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvan CunhaRookie - 132Сезона 84, Трка 13, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Addy van der StamRookie - 54Сезона 84, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatPro - 9Сезона 84, Трка 13, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan OlechRookie - 77Сезона 84, Трка 13, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József GellénAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GrullonRookie - 120Сезона 84, Трка 13, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will NorthcottRookie - 138Сезона 84, Трка 13, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo CarneiroAmateur - 6Сезона 84, Трка 13, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilian ShalamandovRookie - 116Сезона 84, Трка 13, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus LimaRetiredСезона 84, Трка 13, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MariñoRetiredСезона 84, Трка 13, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 84, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RodriguesAmateur - 33Сезона 84, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig BeckAmateur - 12Сезона 84, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico MaillRetiredСезона 84, Трка 13, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiPro - 17Сезона 84, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott TurnerRookie - 85Сезона 84, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseAmateur - 69Сезона 84, Трка 13, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaRetiredСезона 84, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keko SalmeRookie - 124Сезона 84, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoRetiredСезона 84, Трка 13, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eszter KáliAmateur - 66Сезона 84, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 1Сезона 84, Трка 13, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 84, Трка 13, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 13, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 84, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laci HolaAmateur - 48Сезона 84, Трка 13, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav TsanevRookie - 111Сезона 84, Трка 13, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 84, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico CasadeiRetiredСезона 84, Трка 13, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 66Сезона 84, Трка 13, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 84, Трка 13, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Airton Dos Santos AlonçoRetiredСезона 84, Трка 13, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 84, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajRetiredСезона 84, Трка 13, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauAmateur - 64Сезона 84, Трка 13, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 84, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo QuirogaPro - 1Сезона 84, Трка 13, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maira OstoPro - 10Сезона 84, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 84, Трка 13, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle NelsonPro - 15Сезона 84, Трка 13, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigou MaxRookie - 61Сезона 84, Трка 13, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 84, Трка 13, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vel BostonRetiredСезона 84, Трка 13, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrice RenaudetRetiredСезона 84, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechRookie - 129Сезона 84, Трка 13, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrian NaidenovAmateur - 56Сезона 84, Трка 13, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 84, Трка 13, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 84, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Marcelo SalgadoPro - 8Сезона 84, Трка 13, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wendell AndradeAmateur - 42Сезона 84, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grgo ŽivaljićRookie - 100Сезона 84, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco NetoAmateur - 30Сезона 84, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide IeradiRookie - 42Сезона 84, Трка 13, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius RutkauskasAmateur - 56Сезона 84, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneRetiredСезона 84, Трка 13, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Furkan TürkRookie - 3Сезона 84, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Inna GeltserAmateur - 7Сезона 84, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio MartinezAmateur - 63Сезона 84, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanPro - 10Сезона 84, Трка 13, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilson Fernandes JúniorPro - 25Сезона 84, Трка 13, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 35 36 37 » Брзо оди на страница: