Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Аматер група)
(Раритетна придобивка: 1 од 76.39 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Marcos PauloAmateur - 42Сезона 83, Трка 1, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 17Сезона 82, Трка 15, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JacquetPro - 9Сезона 82, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 82, Трка 15, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas TonelliPro - 16Сезона 82, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecPro - 10Сезона 82, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykPro - 17Сезона 82, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus RebolledoPro - 12Сезона 82, Трка 12, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 82, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 2Сезона 82, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 10Сезона 82, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco HuberPro - 23Сезона 82, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anderson LimaPro - 8Сезона 82, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André FrançaPro - 21Сезона 82, Трка 11, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nathan RibeiroPro - 9Сезона 82, Трка 11, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 10Сезона 82, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchiavelliPro - 23Сезона 82, Трка 10, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel IbarraPro - 6Сезона 82, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CiricPro - 3Сезона 82, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rebecca NanniPro - 12Сезона 82, Трка 9, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hajdú LászlóPro - 12Сезона 82, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Endre HollósPro - 12Сезона 82, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevPro - 8Сезона 82, Трка 7, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuele RacoPro - 4Сезона 82, Трка 7, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 82, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel FuentesPro - 24Сезона 82, Трка 6, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroPro - 8Сезона 82, Трка 6, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 82, Трка 6, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimPro - 3Сезона 82, Трка 6, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxPro - 14Сезона 82, Трка 6, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Naad LamsuiPro - 2Сезона 82, Трка 6, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel QueirozPro - 13Сезона 82, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesPro - 6Сезона 82, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor HorvathPro - 11Сезона 82, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HrmoPro - 19Сезона 82, Трка 4, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 42Сезона 82, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreivePro - 9Сезона 82, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vania DuartePro - 6Сезона 82, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MezzabottaPro - 25Сезона 82, Трка 4, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitrij SoldatenkovPro - 20Сезона 82, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon RochaAmateur - 40Сезона 82, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás PapdiPro - 19Сезона 82, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas ŽaldokasPro - 16Сезона 82, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GuzzoPro - 5Сезона 82, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 82, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SchegloaPro - 24Сезона 82, Трка 3, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry SerebryakovPro - 6Сезона 82, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torge ThorssonPro - 7Сезона 82, Трка 3, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyAmateur - 3Сезона 82, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin CehanAmateur - 73Сезона 82, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marta De MarinisPro - 23Сезона 82, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrochePro - 21Сезона 82, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reece LaundonPro - 12Сезона 82, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri NissiläAmateur - 31Сезона 81, Трка 16, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis NavarroPro - 14Сезона 81, Трка 16, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 81, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekPro - 22Сезона 81, Трка 16, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 13Сезона 81, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caesar PérezAmateur - 8Сезона 81, Трка 15, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxPro - 16Сезона 81, Трка 14, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe MealPro - 4Сезона 81, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav BašnárAmateur - 26Сезона 81, Трка 13, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petar ChuchukovPro - 19Сезона 81, Трка 13, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darryl KucmerowskiAmateur - 49Сезона 81, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus KorppiPro - 25Сезона 81, Трка 11, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus CordeiroPro - 20Сезона 81, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 81, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezPro - 6Сезона 81, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevPro - 19Сезона 81, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan OttoAmateur - 31Сезона 81, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoPro - 15Сезона 81, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoPro - 11Сезона 81, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin MackenziePro - 12Сезона 81, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoran KorolijaPro - 7Сезона 81, Трка 7, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanMaster - 1Сезона 81, Трка 6, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoAmateur - 80Сезона 81, Трка 6, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean Manca DelasAmateur - 67Сезона 81, Трка 6, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reymon ViciosoAmateur - 17Сезона 81, Трка 5, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey BolshakovPro - 10Сезона 81, Трка 5, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlloattiPro - 14Сезона 81, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 5Сезона 81, Трка 4, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriPro - 4Сезона 81, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymon GarciaPro - 6Сезона 81, Трка 4, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David EvansPro - 23Сезона 81, Трка 4, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey NovaisPro - 22Сезона 81, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamPro - 11Сезона 81, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill VasilonikolosPro - 4Сезона 81, Трка 3, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo RochaPro - 8Сезона 81, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan OlssonPro - 14Сезона 81, Трка 3, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain BallestraAmateur - 61Сезона 81, Трка 2, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruslan LukyanchukPro - 16Сезона 81, Трка 2, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome GodetPro - 8Сезона 81, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonAmateur - 79Сезона 81, Трка 1, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkPro - 18Сезона 81, Трка 1, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone BertolottoPro - 12Сезона 81, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyPro - 8Сезона 81, Трка 1, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian VelosaPro - 17Сезона 81, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian WonischPro - 22Сезона 81, Трка 1, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: