Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Avus (Победа на една трка во Avus)
(Раритетна придобивка: 1 од 191.01 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 21 22 23 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürPro - 1Сезона 85, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian O NealPro - 7Сезона 85, Трка 9, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor KasperAmateur - 13Сезона 85, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 9, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hubert SzustakRookie - 3Сезона 85, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł KowolikMaster - 2Сезона 85, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 18Сезона 85, Трка 9, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego LenaRetiredСезона 85, Трка 9, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 7Сезона 85, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marián HercAmateur - 17Сезона 85, Трка 9, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo OliveiraAmateur - 37Сезона 85, Трка 9, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 85, Трка 9, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 85, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterAmateur - 63Сезона 85, Трка 9, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 85, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel BakRetiredСезона 85, Трка 9, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy UrbańskiAmateur - 1Сезона 85, Трка 9, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 85, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrandtPro - 6Сезона 85, Трка 9, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiEliteСезона 85, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 85, Трка 9, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Everson BobatoAmateur - 60Сезона 85, Трка 9, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio AmolioRookie - 69Сезона 85, Трка 9, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 85, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MacLeanRookie - 89Сезона 85, Трка 9, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MaherAmateur - 54Сезона 85, Трка 9, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgio AspesiAmateur - 66Сезона 85, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TolmarMaster - 5Сезона 85, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 18Сезона 85, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Suat GültekinPro - 24Сезона 85, Трка 9, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erhan ErdikmenPro - 9Сезона 85, Трка 9, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 18Сезона 85, Трка 9, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 85, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 85, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 85, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jérôme DuluardAmateur - 61Сезона 85, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 85, Трка 9, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 85, Трка 9, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisAmateur - 11Сезона 85, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 85, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando JimenezAmateur - 73Сезона 85, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Pinto1Amateur - 62Сезона 85, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WiklundRookie - 60Сезона 85, Трка 9, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy VerschurenAmateur - 50Сезона 85, Трка 9, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmAmateur - 39Сезона 85, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GdulaRetiredСезона 85, Трка 9, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio SantosPro - 12Сезона 85, Трка 9, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 85, Трка 9, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 5Сезона 85, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 9, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bacsa ÁrpádAmateur - 79Сезона 85, Трка 9, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasAmateur - 19Сезона 85, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthAmateur - 54Сезона 85, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias MontañoRookie - 11Сезона 85, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keviŋ Pambrun SimeteRetiredСезона 85, Трка 9, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex PodgornovRetiredСезона 85, Трка 9, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RondonAmateur - 14Сезона 85, Трка 9, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 85, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinAmateur - 15Сезона 85, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl HandleyRetiredСезона 85, Трка 9, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoAmateur - 23Сезона 85, Трка 9, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 85, Трка 9, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 85, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 85, Трка 9, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezAmateur - 24Сезона 85, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 85, Трка 9, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe DonnaesRookie - 99Сезона 85, Трка 9, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobreAmateur - 42Сезона 85, Трка 9, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MaricRookie - 68Сезона 85, Трка 9, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesPro - 19Сезона 85, Трка 9, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Machado PontesAmateur - 50Сезона 85, Трка 9, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael SantosPro - 7Сезона 85, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 85, Трка 9, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DegeorgesAmateur - 48Сезона 85, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa MihociPro - 2Сезона 85, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 85, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 60Сезона 85, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniAmateur - 23Сезона 85, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 85, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason MathiasRookie - 33Сезона 85, Трка 9, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl PigageRookie - 42Сезона 85, Трка 9, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KrálAmateur - 45Сезона 85, Трка 9, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 9, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 85, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GombarskyAmateur - 5Сезона 85, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaAmateur - 69Сезона 85, Трка 9, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaAmateur - 17Сезона 85, Трка 9, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 85, Трка 9, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 85, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro ArgemiPro - 1Сезона 85, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerRookie - 31Сезона 85, Трка 9, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 21 22 23 » Брзо оди на страница: