Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Avus (Старт на една трка во Avus од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 234.25 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 16 17 18 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 82Сезона 75, Трка 7, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harri PakostaAmateur - 84Сезона 75, Трка 7, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken O NealPro - 17Сезона 75, Трка 7, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szczepan RejmanAmateur - 17Сезона 75, Трка 7, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoiettaPro - 22Сезона 75, Трка 7, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CostaAmateur - 82Сезона 75, Трка 7, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András CsiszárAmateur - 22Сезона 75, Трка 7, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kade LangtonAmateur - 27Сезона 75, Трка 7, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan CentellasPro - 25Сезона 75, Трка 7, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi SokuriRookie - 127Сезона 75, Трка 7, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterMaster - 4Сезона 75, Трка 7, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave GreerAmateur - 88Сезона 75, Трка 7, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan StockingerAmateur - 37Сезона 75, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 75, Трка 7, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikoletta PosvanczPro - 15Сезона 75, Трка 7, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BellRetiredСезона 75, Трка 7, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 73Сезона 75, Трка 7, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João NassarAmateur - 2Сезона 75, Трка 7, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom BernatAmateur - 27Сезона 75, Трка 7, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gavin BosenceAmateur - 35Сезона 75, Трка 7, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark PhilipsMaster - 2Сезона 75, Трка 7, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AlanPro - 12Сезона 75, Трка 7, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Abi JaudiMaster - 2Сезона 75, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SalfaPro - 7Сезона 75, Трка 7, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos MouratidisAmateur - 37Сезона 75, Трка 7, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraPro - 23Сезона 75, Трка 7, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luc GrosdentAmateur - 5Сезона 75, Трка 7, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontPro - 15Сезона 75, Трка 7, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasMaster - 4Сезона 75, Трка 7, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosAmateur - 1Сезона 75, Трка 7, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AudolyRetiredСезона 75, Трка 7, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LorencMaster - 1Сезона 75, Трка 7, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe BetAmateur - 70Сезона 75, Трка 7, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerAmateur - 27Сезона 75, Трка 7, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko TikkaRetiredСезона 75, Трка 7, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 22Сезона 75, Трка 7, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RobinRookie - 62Сезона 75, Трка 7, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland SnelsonRookie - 73Сезона 75, Трка 7, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexey LexAmateur - 52Сезона 75, Трка 7, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 2Сезона 75, Трка 7, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Halmer SemreRetiredСезона 75, Трка 7, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz PłatekMaster - 3Сезона 75, Трка 7, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 16Сезона 75, Трка 7, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando ManoRookie - 43Сезона 75, Трка 7, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SantosPro - 10Сезона 75, Трка 7, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abhishek KankonkarPro - 22Сезона 75, Трка 7, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 1Сезона 75, Трка 7, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosRetiredСезона 75, Трка 7, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arkadiusz NicewiczPro - 25Сезона 75, Трка 7, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HlusicekRetiredСезона 75, Трка 7, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan SukeníkPro - 6Сезона 75, Трка 7, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harold RomagnyRetiredСезона 75, Трка 7, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfPro - 10Сезона 75, Трка 7, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanAmateur - 1Сезона 75, Трка 7, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon FarmerPro - 9Сезона 75, Трка 7, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AndrewarthaMaster - 3Сезона 75, Трка 7, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 15Сезона 75, Трка 7, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MazurAmateur - 6Сезона 75, Трка 7, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraPro - 15Сезона 75, Трка 7, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirchner BalázsRetiredСезона 75, Трка 7, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 85Сезона 75, Трка 7, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardMaster - 5Сезона 75, Трка 7, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László VassRookie - 136Сезона 75, Трка 7, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian PirkerAmateur - 46Сезона 75, Трка 7, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan TodorovRetiredСезона 75, Трка 7, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 75, Трка 7, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bertold KelemenAmateur - 65Сезона 75, Трка 7, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franc StefaniAmateur - 91Сезона 75, Трка 7, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stiven PerazaAmateur - 16Сезона 75, Трка 7, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyAmateur - 58Сезона 75, Трка 7, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgeAmateur - 13Сезона 75, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir KunchevAmateur - 5Сезона 75, Трка 7, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann LebelangerAmateur - 66Сезона 75, Трка 7, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 75, Трка 7, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 42Сезона 75, Трка 7, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon MarksAmateur - 41Сезона 75, Трка 7, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenRetiredСезона 75, Трка 7, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CostalungaAmateur - 5Сезона 75, Трка 7, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DomarcoAmateur - 39Сезона 75, Трка 7, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóPro - 2Сезона 75, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaAmateur - 38Сезона 75, Трка 7, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné TóthMaster - 5Сезона 75, Трка 7, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutRookie - 137Сезона 75, Трка 7, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel VieiraAmateur - 84Сезона 75, Трка 7, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FrennaAmateur - 18Сезона 75, Трка 7, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakAmateur - 14Сезона 75, Трка 7, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco PachecoAmateur - 72Сезона 75, Трка 7, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor NégyesiAmateur - 2Сезона 75, Трка 7, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliMaster - 5Сезона 75, Трка 7, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Perry ChristensenRetiredСезона 75, Трка 7, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge TorresRookie - 146Сезона 75, Трка 7, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey HardinAmateur - 23Сезона 75, Трка 7, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo SoffliRookie - 63Сезона 75, Трка 7, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 75, Трка 7, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo GutierrezRetiredСезона 75, Трка 7, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 9Сезона 75, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 2Сезона 75, Трка 7, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SchivánovitsPro - 20Сезона 75, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo NedelevRookie - 155Сезона 75, Трка 7, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco MartinAmateur - 45Сезона 75, Трка 7, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 16 17 18 » Брзо оди на страница: