Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Avus (Направи најбрзи круг во групата во Avus круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 205.9 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Giorgio PochieroRookie - 161Сезона 79, Трка 11, R-161Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaPro - 14Сезона 79, Трка 11, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe SantosAmateur - 8Сезона 79, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraPro - 3Сезона 79, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman PavlyukAmateur - 24Сезона 79, Трка 11, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaAmateur - 81Сезона 79, Трка 11, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike HolmAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ting LeeAmateur - 47Сезона 79, Трка 11, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel ValdecantosAmateur - 85Сезона 79, Трка 11, R-155Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 8Сезона 79, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jozef JanciPro - 5Сезона 79, Трка 11, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 2Сезона 79, Трка 11, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel TornRookie - 152Сезона 79, Трка 11, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan BrkicAmateur - 80Сезона 79, Трка 11, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 83Сезона 79, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 83Сезона 79, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jánosné HorvathAmateur - 33Сезона 79, Трка 11, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nemanja DimitrijevićAmateur - 68Сезона 79, Трка 11, R-163Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob AguirraRookie - 50Сезона 79, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet KirnikPro - 12Сезона 79, Трка 11, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo Alcobendas LopezAmateur - 56Сезона 79, Трка 11, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Arcadio MoralessAmateur - 11Сезона 79, Трка 11, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel LimaAmateur - 78Сезона 79, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BeanAmateur - 73Сезона 79, Трка 11, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amir FarrokhiRetiredСезона 79, Трка 11, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe RichichiRookie - 166Сезона 79, Трка 11, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksMaster - 4Сезона 79, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 67Сезона 79, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KucharPro - 10Сезона 79, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyan GergovRookie - 164Сезона 79, Трка 11, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dalton LeiteAmateur - 65Сезона 79, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovRookie - 124Сезона 79, Трка 11, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto RojasAmateur - 70Сезона 79, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 79Сезона 79, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian OrtegaAmateur - 51Сезона 79, Трка 11, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesPro - 23Сезона 79, Трка 11, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Canyon DrebertAmateur - 59Сезона 79, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toms PolisAmateur - 49Сезона 79, Трка 11, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marinah RanaivosonAmateur - 44Сезона 79, Трка 11, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio CamargoAmateur - 39Сезона 79, Трка 11, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud JacquotRookie - 162Сезона 79, Трка 11, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo VentimigliaAmateur - 49Сезона 79, Трка 11, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascanteAmateur - 50Сезона 79, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan TurhanAmateur - 49Сезона 79, Трка 11, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dennis IraolaAmateur - 74Сезона 79, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonPro - 18Сезона 79, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréEliteСезона 79, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 26Сезона 79, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis CustodioPro - 23Сезона 79, Трка 11, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevRookie - 144Сезона 79, Трка 11, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PavlovAmateur - 62Сезона 79, Трка 11, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas GiannakRookie - 138Сезона 79, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia CanepaAmateur - 17Сезона 79, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel GonzalezRookie - 34Сезона 79, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasRookie - 169Сезона 79, Трка 11, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel KuchařRookie - 130Сезона 79, Трка 11, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 79, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio NassarPro - 5Сезона 79, Трка 11, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrjunja KassAmateur - 45Сезона 79, Трка 11, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BristerAmateur - 36Сезона 79, Трка 11, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos GarcíaAmateur - 57Сезона 79, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miloš RehakPro - 17Сезона 79, Трка 11, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio Anaya PradasAmateur - 39Сезона 79, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OlivettiAmateur - 89Сезона 79, Трка 11, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánAmateur - 79Сезона 79, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimi CantariniPro - 8Сезона 79, Трка 11, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rosa FumettoAmateur - 74Сезона 79, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar VasilevAmateur - 84Сезона 79, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantAmateur - 68Сезона 79, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor HaikPro - 22Сезона 79, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoli PavlovRookie - 128Сезона 79, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RomanoAmateur - 41Сезона 79, Трка 11, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerPro - 22Сезона 79, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 79, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl MundtRookie - 28Сезона 79, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsMaster - 5Сезона 79, Трка 11, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier RecouvreurAmateur - 86Сезона 79, Трка 11, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 4Сезона 79, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldo SilvaAmateur - 65Сезона 79, Трка 11, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WoitzikAmateur - 13Сезона 79, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszAmateur - 76Сезона 79, Трка 11, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Biagio SavinoAmateur - 35Сезона 79, Трка 11, R-154Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shem BikoPro - 19Сезона 79, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio CuratolaAmateur - 24Сезона 79, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel EscadaAmateur - 89Сезона 79, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban Maximiliano LuraschiRookie - 91Сезона 79, Трка 11, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseAmateur - 46Сезона 79, Трка 11, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Géza LukácsRookie - 3Сезона 79, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio PereiraPro - 19Сезона 79, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien GastaudAmateur - 24Сезона 79, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois LenormandAmateur - 67Сезона 79, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas VésperAmateur - 45Сезона 79, Трка 11, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughPro - 1Сезона 79, Трка 11, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PitínAmateur - 22Сезона 79, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzépAmateur - 59Сезона 79, Трка 11, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Makkesh MakirAmateur - 85Сезона 79, Трка 11, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej RabińskiAmateur - 7Сезона 79, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanEliteСезона 79, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 60Сезона 79, Трка 11, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Al PageAmateur - 58Сезона 79, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 19 20 21 » Брзо оди на страница: