Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master blue flag wonder (Ги премина сите противници за еден круг во трка во Мастер ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 6838.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Dominique JeanEliteСезона 79, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaEliteСезона 78, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske2EliteСезона 78, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeEliteСезона 78, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QuinetPro - 18Сезона 77, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TkachenkoAmateur - 72Сезона 77, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenEliteСезона 75, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 2Сезона 75, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenAmateur - 74Сезона 74, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethEliteСезона 74, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike OsintsevAmateur - 57Сезона 74, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangEliteСезона 74, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevAmateur - 35Сезона 74, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3EliteСезона 73, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardAmateur - 38Сезона 71, Трка 16, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 4Сезона 71, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KosiórRetiredСезона 69, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stavros OikonomidisRetiredСезона 69, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 1Сезона 65, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 11Сезона 65, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro NazaréEliteСезона 64, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal SzopinskiAmateur - 4Сезона 63, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus FernandezRookie - 8Сезона 62, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niklas SörénRetiredСезона 62, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakAmateur - 55Сезона 57, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos SánchezAmateur - 74Сезона 57, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek SusAmateur - 32Сезона 40, Трка 13, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SuputRetiredСезона 40, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoAmateur - 34Сезона 37, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitriy KosevRetiredСезона 27, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimantas Sagatas2EliteСезона 26, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy De RoyPro - 10Сезона 25, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atis PraudinsAmateur - 2Сезона 23, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik ThorsenRetiredСезона 20, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian LynchRetiredСезона 19, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hauke JohannsenRetiredСезона 19, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek MarchewkaAmateur - 49Сезона 18, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksej SutkinPro - 3Сезона 17, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui FonsecaRetiredСезона 16, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Monteiro2RetiredСезона 16, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas PetniūnasRetiredСезона 15, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor ChernyshevPro - 16Сезона 15, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton KuznetsovRetiredСезона 15, Трка 6, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy ZavarinRetiredСезона 13, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksim KrasnovRetiredСезона 12, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir PetrovPro - 9Сезона 11, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toygun Senler6RetiredСезона 11, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maarten VerhulstRetiredСезона 11, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo Almeida BorgesRetiredСезона 10, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sion FrancisRetiredСезона 10, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ossi TurkiaRetiredСезона 9, Трка 14, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosRetiredСезона 9, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander BrackoRetiredСезона 9, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ShikoffRetiredСезона 9, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MeirelesRetiredСезона 9, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRookie - 9Сезона 8, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Martins Da SilvaRetiredСезона 8, Трка 8, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas Smyšliajevas4RetiredСезона 8, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior AlmeidaRetiredСезона 7, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei GeorgescuRetiredСезона 2, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimo RootsRetiredСезона 1, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano TorregomezRookie - 54Сезона 1, Трка 8, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary