Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro blue flag wonder (Ги помина сите опоненти во Про ранг за еден круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 952.78 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hristo KantarevPro - 5Сезона 80, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonPro - 8Сезона 80, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo AntunesPro - 18Сезона 80, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan FerrariPro - 12Сезона 80, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerPro - 2Сезона 80, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pekka KumpulaPro - 25Сезона 80, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aditya WirasanjayaPro - 23Сезона 80, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deni SajaPro - 9Сезона 79, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithPro - 3Сезона 79, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoMaster - 5Сезона 79, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ademir VieiraPro - 9Сезона 79, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartosz SzymczakPro - 25Сезона 79, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica PaunovicMaster - 2Сезона 79, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyMaster - 2Сезона 79, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 83Сезона 79, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoMaster - 1Сезона 78, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilmārs LīcītisMaster - 5Сезона 78, Трка 16, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad MarshallMaster - 3Сезона 78, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo NevesEliteСезона 78, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe DumontMaster - 5Сезона 78, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel ManfreMaster - 1Сезона 78, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaPro - 11Сезона 78, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmMaster - 5Сезона 78, Трка 8, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczMaster - 1Сезона 78, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 13Сезона 78, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusPro - 2Сезона 78, Трка 8, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 12Сезона 78, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André HenriquesAmateur - 74Сезона 78, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben HackesonRetiredСезона 78, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergPro - 25Сезона 78, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo ReisEliteСезона 78, Трка 2, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerome VovardAmateur - 75Сезона 77, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbert BultstraPro - 19Сезона 77, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonAmateur - 67Сезона 77, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsMaster - 5Сезона 77, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaMaster - 4Сезона 77, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xavier PortaMaster - 1Сезона 77, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr LechnaAmateur - 53Сезона 77, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao CarlosPro - 1Сезона 76, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominique JeanEliteСезона 76, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsMaster - 3Сезона 76, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Alejo Herrero LamuedraAmateur - 54Сезона 76, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Madars ZvaigzneAmateur - 34Сезона 76, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CastiglionePro - 22Сезона 75, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam WainwrightRetiredСезона 75, Трка 16, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rico BastiaanseAmateur - 51Сезона 75, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry EkholmPro - 2Сезона 75, Трка 12, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesús TorresAmateur - 72Сезона 75, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 5Сезона 75, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 24Сезона 75, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BennettMaster - 3Сезона 75, Трка 7, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsAmateur - 70Сезона 75, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 75, Трка 7, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooMaster - 5Сезона 75, Трка 6, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevMaster - 3Сезона 74, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynMaster - 1Сезона 74, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FilipePro - 23Сезона 74, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonMaster - 2Сезона 74, Трка 10, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicAmateur - 18Сезона 74, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter AndreievPro - 7Сезона 74, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen MontagueRookie - 93Сезона 74, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 2Сезона 74, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiEliteСезона 74, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz RutkowskiAmateur - 86Сезона 74, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał KaczmarekPro - 20Сезона 74, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olver HernándezAmateur - 17Сезона 74, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerPro - 22Сезона 74, Трка 6, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula NémethRetiredСезона 74, Трка 6, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 4Сезона 74, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jônatas PaivaAmateur - 9Сезона 74, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis MontyAmateur - 79Сезона 73, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos RomeroAmateur - 26Сезона 72, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MarcelinoPro - 2Сезона 72, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michail PiyanzinRetiredСезона 72, Трка 16, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan LeinsingerRookie - 124Сезона 72, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoAmateur - 52Сезона 72, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels WoltersRetiredСезона 71, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KleczewskiAmateur - 25Сезона 71, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenRetiredСезона 70, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan AndjelicPro - 20Сезона 69, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam Le MeurMaster - 1Сезона 69, Трка 8, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniAmateur - 72Сезона 69, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstAmateur - 57Сезона 69, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 4Сезона 69, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 69, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao BarbosaRetiredСезона 69, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richárd SeresRetiredСезона 69, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joelson GonçalvesPro - 18Сезона 68, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk GodowskiPro - 20Сезона 68, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TyrrellPro - 1Сезона 68, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William DurantPro - 13Сезона 68, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver RadnaRetiredСезона 68, Трка 9, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakAmateur - 16Сезона 68, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevAmateur - 86Сезона 68, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicRetiredСезона 68, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakob HansenRetiredСезона 68, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 68, Трка 2, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Manuel CollovaPro - 3Сезона 67, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FacchettiPro - 12Сезона 67, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artem GnatovskyRetiredСезона 67, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 4 5 » Брзо оди на страница: