Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Amateur blue flag wonder (Ги премина сите опоненти за еден круг во Аматерски ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 154.74 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Juka CeleghiniAmateur - 13Сезона 74, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevAmateur - 31Сезона 74, Трка 4, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ManiscalcoAmateur - 16Сезона 74, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 66Сезона 74, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiPro - 12Сезона 73, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterRookie - 141Сезона 73, Трка 17, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas BalseviciusPro - 18Сезона 73, Трка 16, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BagnalastaPro - 9Сезона 73, Трка 16, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo AlvarezPro - 20Сезона 73, Трка 16, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinPro - 13Сезона 73, Трка 14, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 19Сезона 73, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omiros PevlantzosPro - 24Сезона 73, Трка 13, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroAmateur - 1Сезона 73, Трка 13, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 25Сезона 73, Трка 7, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili OroszlánPro - 16Сезона 73, Трка 6, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jay De SnooPro - 1Сезона 73, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre ToméRookie - 99Сезона 73, Трка 2, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioPro - 13Сезона 73, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresPro - 11Сезона 73, Трка 1, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmelo TindigliaAmateur - 63Сезона 72, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 76Сезона 72, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KurekPro - 24Сезона 72, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerAmateur - 91Сезона 72, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicMaster - 2Сезона 72, Трка 16, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason ClaydonRookie - 160Сезона 72, Трка 8, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi PasanenPro - 17Сезона 72, Трка 7, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyPro - 15Сезона 72, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi GeorgievPro - 13Сезона 72, Трка 4, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László ZércziPro - 11Сезона 72, Трка 4, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortAmateur - 37Сезона 72, Трка 4, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 61Сезона 72, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higor TalisonAmateur - 48Сезона 72, Трка 2, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuPro - 19Сезона 71, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damien HeuvelRetiredСезона 71, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz OgarekPro - 12Сезона 71, Трка 14, A-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 15Сезона 71, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vít KuncPro - 9Сезона 71, Трка 11, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro JuniorAmateur - 88Сезона 71, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando TrindadeAmateur - 38Сезона 71, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason StanleyAmateur - 83Сезона 71, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterRetiredСезона 71, Трка 10, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KissPro - 20Сезона 71, Трка 9, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron RyanAmateur - 72Сезона 71, Трка 7, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiPro - 20Сезона 71, Трка 2, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brayen DayanAmateur - 17Сезона 71, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MuirAmateur - 38Сезона 70, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariPro - 12Сезона 70, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Khushpinder SidhuRetiredСезона 70, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BaiaPro - 6Сезона 70, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PaluchPro - 16Сезона 70, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonasz BorysRetiredСезона 70, Трка 17, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelAmateur - 86Сезона 70, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacobo JimenezAmateur - 4Сезона 70, Трка 16, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillAmateur - 20Сезона 70, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MonteiroAmateur - 35Сезона 70, Трка 15, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin Sandel RusuRetiredСезона 70, Трка 15, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouglasAmateur - 70Сезона 70, Трка 15, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo BebenrothAmateur - 33Сезона 70, Трка 15, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno MartinsAmateur - 38Сезона 70, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uwe GibisAmateur - 26Сезона 70, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helonaki SegamisiPro - 1Сезона 70, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvardas SkridailaPro - 14Сезона 70, Трка 9, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ZsoltRetiredСезона 70, Трка 9, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunPro - 9Сезона 70, Трка 9, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlPro - 21Сезона 70, Трка 7, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Octavio FarfánAmateur - 32Сезона 70, Трка 7, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaPro - 10Сезона 69, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CostalungaAmateur - 81Сезона 69, Трка 9, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo LonghiRetiredСезона 69, Трка 9, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimPro - 22Сезона 69, Трка 9, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo DornellasRetiredСезона 69, Трка 6, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pepijn KolePro - 15Сезона 69, Трка 6, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MasonMaster - 4Сезона 69, Трка 5, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy MitchellAmateur - 88Сезона 69, Трка 5, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave SunderlandRookie - 2Сезона 69, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 4Сезона 69, Трка 5, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat BeşiktaşRookie - 157Сезона 69, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerPro - 12Сезона 69, Трка 5, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FregniAmateur - 12Сезона 69, Трка 5, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Odvar OliveiraAmateur - 21Сезона 69, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre RamosAmateur - 11Сезона 69, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej Jr ZiobroRetiredСезона 69, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos BarizonPro - 1Сезона 69, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KupczakAmateur - 60Сезона 69, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerRookie - 157Сезона 69, Трка 5, A-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allecio NagleydsonAmateur - 85Сезона 69, Трка 4, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bora JanićMaster - 1Сезона 69, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 69, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 69, Трка 2, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 54Сезона 69, Трка 2, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaAmateur - 28Сезона 69, Трка 2, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkPro - 21Сезона 69, Трка 2, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Susanne SteinmetzRookie - 89Сезона 69, Трка 2, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tatu NeijonenRetiredСезона 68, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sinan BahadirPro - 15Сезона 68, Трка 17, A-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard HylandsAmateur - 12Сезона 68, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosAmateur - 70Сезона 68, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbRookie - 71Сезона 68, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicky CostelloPro - 15Сезона 68, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaPro - 12Сезона 68, Трка 13, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница: