Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Rookie blue flag wonder (Ги премина за еден круг сите опоненти во Руки ранг)
(Раритетна придобивка: 1 од 38.37 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 112 113 114 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jami SuikkiRookie - 130Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur DiasRookie - 121Сезона 88, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunRookie - 6Сезона 88, Трка 3, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MaquieiraRookie - 141Сезона 88, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germain MaltaisRookie - 119Сезона 88, Трка 3, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo DenerRookie - 112Сезона 88, Трка 3, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BarconRookie - 146Сезона 88, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 2, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusRookie - 58Сезона 88, Трка 1, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jürgen PflugRookie - 96Сезона 88, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dolph SienkoAmateur - 71Сезона 87, Трка 16, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 15, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luis MuñozAmateur - 34Сезона 87, Трка 15, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrwell LourenciniAmateur - 36Сезона 87, Трка 15, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TrinowitzAmateur - 67Сезона 87, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FerriAmateur - 50Сезона 87, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 13, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 87, Трка 13, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 13, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth WilliamsAmateur - 57Сезона 87, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 29Сезона 87, Трка 13, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephon JacksonAmateur - 75Сезона 87, Трка 13, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobi BamisheAmateur - 68Сезона 87, Трка 13, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GarridoAmateur - 73Сезона 87, Трка 11, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph VallonRookie - 86Сезона 87, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron LewisAmateur - 35Сезона 87, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eyot SeniorAmateur - 45Сезона 87, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 8, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis PeralesRookie - 15Сезона 87, Трка 8, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 77Сезона 87, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virmantas PabrinkisAmateur - 32Сезона 87, Трка 6, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 6, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel Alejandro KaufmanAmateur - 23Сезона 87, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 4, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 2, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 2, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoAmateur - 32Сезона 87, Трка 2, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre JasinskiAmateur - 70Сезона 87, Трка 2, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marzia TaibbiAmateur - 3Сезона 87, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusAmateur - 65Сезона 87, Трка 2, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk RybaAmateur - 34Сезона 87, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellAmateur - 53Сезона 87, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João SchefferRookie - 40Сезона 87, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego MendesRetiredСезона 86, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiotis BanosRookie - 50Сезона 86, Трка 16, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvania Do ValleAmateur - 20Сезона 86, Трка 14, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilRookie - 71Сезона 86, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelter DiasAmateur - 66Сезона 86, Трка 11, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams HenryAmateur - 57Сезона 86, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno DiasAmateur - 36Сезона 86, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico AielloAmateur - 61Сезона 86, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hans MossbergRookie - 141Сезона 86, Трка 9, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 9, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints BertulisAmateur - 47Сезона 86, Трка 9, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestAmateur - 29Сезона 86, Трка 9, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 12Сезона 86, Трка 9, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matías AlmadaAmateur - 26Сезона 86, Трка 9, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nick Van DeunAmateur - 77Сезона 86, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Takács BálintAmateur - 9Сезона 86, Трка 9, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Njoba BajićRetiredСезона 86, Трка 9, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Firuza MamajanovaAmateur - 5Сезона 86, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex MartínezAmateur - 76Сезона 86, Трка 9, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jessica DoyleAmateur - 77Сезона 86, Трка 9, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz ZabornyAmateur - 5Сезона 86, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David JowettAmateur - 30Сезона 86, Трка 6, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel GarciaAmateur - 33Сезона 86, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter QvistAmateur - 6Сезона 86, Трка 5, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose GonzalezAmateur - 66Сезона 86, Трка 5, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 4, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Dos SantosRetiredСезона 86, Трка 2, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo RoccaRookie - 114Сезона 86, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petras CvirkaRetiredСезона 86, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof SzymańskiPro - 3Сезона 86, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor MikodiRetiredСезона 86, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FeriančikAmateur - 37Сезона 85, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićAmateur - 54Сезона 85, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 14Сезона 85, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanja ArsovskaAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Želimir KučinaAmateur - 77Сезона 85, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LantieriAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenneth Bon NielsenAmateur - 64Сезона 85, Трка 14, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João FerreiraRetiredСезона 85, Трка 12, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton JeiAmateur - 60Сезона 85, Трка 12, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko PantelicRookie - 99Сезона 85, Трка 12, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 12, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 85, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego VidelaRookie - 106Сезона 85, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignazio CalabrettaAmateur - 6Сезона 85, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thodorís AlexandrídisRookie - 48Сезона 85, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DonatelliAmateur - 16Сезона 85, Трка 12, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme BritoRookie - 140Сезона 85, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezAmateur - 37Сезона 85, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 112 113 114 » Брзо оди на страница: