Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Baku City (Победа на една трка во Baku City)
(Раритетна придобивка: 1 од 110.33 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alvaro Criado EspejoPro - 21Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor GajáryPro - 14Сезона 87, Трка 17, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko RaittinenRookie - 26Сезона 87, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl KirtRookie - 62Сезона 87, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko HeikkinenMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MadeiraRookie - 133Сезона 87, Трка 17, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 87, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosAmateur - 43Сезона 87, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur WonsikPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 48Сезона 87, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jörgen LundqvistAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 9Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony GonzalezAmateur - 73Сезона 87, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 87, Трка 17, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benkei JanosAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 87, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno TondiniRookie - 64Сезона 87, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 17, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 87, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo MatosPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav JanAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BertoyaAmateur - 34Сезона 87, Трка 17, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide AndreoliRookie - 123Сезона 87, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SilvaPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo DuréAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo GinoAmateur - 23Сезона 87, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihomir IvanchevRookie - 29Сезона 87, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisAmateur - 37Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaAmateur - 32Сезона 87, Трка 17, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan GoncalvezAmateur - 67Сезона 87, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 21Сезона 87, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui TazzoRookie - 54Сезона 87, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MikovRookie - 7Сезона 87, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ward DegelderAmateur - 76Сезона 87, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 87, Трка 17, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ŠaracAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul MorakPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurij SkosyrskijAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 74Сезона 87, Трка 17, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LemgruberPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SalaRookie - 4Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PrussakAmateur - 42Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 87, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 60Сезона 87, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lissandro VelhoRookie - 108Сезона 87, Трка 17, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal PhilippePro - 3Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BermejoRookie - 25Сезона 87, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ZengerPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SouzaMaster - 3Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlyovPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspar Marcus PauksonAmateur - 26Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter MedeirosAmateur - 17Сезона 87, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan HenriquePro - 25Сезона 87, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José GomesAmateur - 13Сезона 87, Трка 17, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon JonesAmateur - 71Сезона 87, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 87, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edgar PinhoPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damiano FiorettiAmateur - 1Сезона 87, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 38 39 40 » Брзо оди на страница: