Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Baku City (Старт на една трка во Baku City од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 113.38 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 37 38 39 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Luc SegersPro - 21Сезона 87, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon MooneyRookie - 85Сезона 87, Трка 17, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Maxime TruchonPro - 6Сезона 87, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee IfansPro - 5Сезона 87, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotrek SiekierkaPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanRookie - 55Сезона 87, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petri MattilaRookie - 91Сезона 87, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto FranzinRookie - 112Сезона 87, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 17, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul JewellPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 19Сезона 87, Трка 17, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 87, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SousaRookie - 74Сезона 87, Трка 17, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge BentoPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem ArslanliPro - 1Сезона 87, Трка 17, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiril PenkovAmateur - 41Сезона 87, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 17, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristina DemeoMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScarlataPro - 21Сезона 87, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro WagnerPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas PavlavičiusAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OliveiraPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matas RemeikaRookie - 4Сезона 87, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezPro - 23Сезона 87, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 87, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 87, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar NederRookie - 93Сезона 87, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HuntPro - 1Сезона 87, Трка 17, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman SulekRookie - 124Сезона 87, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy SillarsPro - 23Сезона 87, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TassevRookie - 29Сезона 87, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MašekAmateur - 65Сезона 87, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert László2Pro - 22Сезона 87, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurij SkosyrskijAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissRookie - 131Сезона 87, Трка 17, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 87, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SalvinoAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus BernardoRookie - 13Сезона 87, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vagelis IakovouPro - 9Сезона 87, Трка 17, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johnsx RobertoAmateur - 19Сезона 87, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janis KirsonsRookie - 129Сезона 87, Трка 17, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 17, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexsandro LimaPro - 2Сезона 87, Трка 17, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro DidoleRookie - 42Сезона 87, Трка 17, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul AngeliPro - 25Сезона 87, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 87, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 87, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 17, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 17, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szende MilánAmateur - 10Сезона 87, Трка 17, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 87, Трка 17, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo AndréAmateur - 52Сезона 87, Трка 17, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 87, Трка 17, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 17, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony CullenEliteСезона 87, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 98Сезона 87, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ParuchMaster - 3Сезона 87, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christo BothaAmateur - 7Сезона 87, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charles ShawPro - 8Сезона 87, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BeatoPro - 7Сезона 87, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersAmateur - 45Сезона 87, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marijn BroodAmateur - 66Сезона 87, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 37 38 39 » Брзо оди на страница: