Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 252.46 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 16 17 18 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 88, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio BotteriniPro - 24Сезона 87, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicio SouzaMaster - 4Сезона 87, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sonia PavesiAmateur - 33Сезона 87, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 87, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco MerteMaster - 1Сезона 87, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian SiekierskiMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BlomPro - 8Сезона 87, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksMaster - 2Сезона 87, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 6, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 87, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 87, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas PachecoMaster - 4Сезона 87, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievPro - 9Сезона 87, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo Di MeoPro - 24Сезона 87, Трка 2, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietPro - 11Сезона 87, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 87, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 86, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppeMaster - 4Сезона 86, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 12, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey OvinkoPro - 22Сезона 86, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anubis MonteroPro - 24Сезона 86, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 86, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André de CarvalhoMaster - 3Сезона 86, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaEliteСезона 86, Трка 6, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukPro - 19Сезона 86, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio SimónRetiredСезона 86, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gorka BolloMaster - 5Сезона 86, Трка 4, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoPro - 24Сезона 86, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jhon Alexander Osorno AlvarezRetiredСезона 85, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonAmateur - 74Сезона 85, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 13Сезона 85, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaPro - 8Сезона 85, Трка 16, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe PelouroPro - 1Сезона 85, Трка 15, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 85, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amílcar GomesRookie - 69Сезона 85, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas MickusRetiredСезона 85, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyMaster - 4Сезона 85, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 85, Трка 9, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 85, Трка 9, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno Da SilvaAmateur - 64Сезона 85, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo Sanchez CarenzoAmateur - 59Сезона 85, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicRetiredСезона 85, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaan DagasanPro - 20Сезона 85, Трка 6, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Pro - 22Сезона 85, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian BrutaruPro - 1Сезона 85, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaMaster - 2Сезона 85, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas ValentinoPro - 9Сезона 85, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 85, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin IrlaPro - 16Сезона 85, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaMaster - 2Сезона 85, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dex ViciRetiredСезона 85, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MihaylovAmateur - 58Сезона 85, Трка 2, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalAmateur - 3Сезона 84, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 84, Трка 16, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Col BrownRetiredСезона 84, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekPro - 22Сезона 84, Трка 13, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 84, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud ReligieuxAmateur - 28Сезона 84, Трка 12, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 84, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke FrostAmateur - 47Сезона 84, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter VeszprémiAmateur - 8Сезона 84, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Santiago ChaherAmateur - 5Сезона 84, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme OliveiraPro - 1Сезона 84, Трка 10, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdPro - 17Сезона 84, Трка 9, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariusz BorysiewiczAmateur - 49Сезона 84, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesPro - 8Сезона 84, Трка 8, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesMaster - 2Сезона 84, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 84, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago BentoPro - 13Сезона 84, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoMaster - 4Сезона 84, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivanin IvanovPro - 3Сезона 84, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 84, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 83, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leanne LoweAmateur - 36Сезона 83, Трка 15, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhouseMaster - 1Сезона 83, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 83, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaAmateur - 13Сезона 83, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergPro - 2Сезона 83, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkAmateur - 38Сезона 83, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreiveAmateur - 78Сезона 83, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kardos TiborPro - 14Сезона 83, Трка 5, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Branislav MihicEliteСезона 83, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekAmateur - 44Сезона 83, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander CantRetiredСезона 83, Трка 2, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 82, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaguetAmateur - 14Сезона 82, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BarzaghiPro - 20Сезона 82, Трка 13, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan Le CaillAmateur - 8Сезона 82, Трка 13, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 16 17 18 » Брзо оди на страница: