Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro hattrick (Пол позиција, најбрз круг и победа во истата трка во Про група)
(Раритетна придобивка: 1 од 282.7 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Darek KolodziejskiPro - 5Сезона 74, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mitch HallPro - 4Сезона 74, Трка 4, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz BuczkowskiPro - 18Сезона 74, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula NémethPro - 16Сезона 74, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 15Сезона 74, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej PowalkaPro - 6Сезона 74, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 13Сезона 74, Трка 1, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiPro - 23Сезона 74, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil SymondsPro - 1Сезона 74, Трка 1, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin McferrinPro - 24Сезона 74, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael NiessPro - 2Сезона 73, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinMaster - 1Сезона 73, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darko BrčićMaster - 3Сезона 73, Трка 16, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deividas MatulisPro - 1Сезона 73, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestPro - 22Сезона 73, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland JakobssonMaster - 5Сезона 73, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallPro - 14Сезона 73, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosPro - 17Сезона 73, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rohan LeoPro - 14Сезона 73, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter PeyperMaster - 1Сезона 73, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiMaster - 2Сезона 73, Трка 12, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisPro - 15Сезона 73, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaMaster - 1Сезона 73, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario CavalariPro - 12Сезона 73, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 73, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arvo AmbelMaster - 3Сезона 73, Трка 7, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya ShivMaster - 3Сезона 73, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard WaughMaster - 3Сезона 73, Трка 7, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry GregorickMaster - 4Сезона 73, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievMaster - 1Сезона 73, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riley DunlopMaster - 3Сезона 73, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsMaster - 3Сезона 73, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris EnglundPro - 21Сезона 73, Трка 2, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezPro - 17Сезона 73, Трка 1, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 11Сезона 73, Трка 1, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicenteMaster - 3Сезона 73, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valtteri ManninenPro - 8Сезона 73, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 17Сезона 72, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakab ZoltanPro - 24Сезона 72, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ScopellitiPro - 20Сезона 72, Трка 16, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcello PinheiroMaster - 3Сезона 72, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 72, Трка 13, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyMaster - 5Сезона 72, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovPro - 18Сезона 72, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo FischettiPro - 14Сезона 72, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CastroAmateur - 13Сезона 72, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme FrancoPro - 22Сезона 72, Трка 7, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaMaster - 3Сезона 72, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohPro - 19Сезона 72, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánMaster - 2Сезона 72, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim RangMaster - 5Сезона 72, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boryana BorislavovaPro - 25Сезона 72, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BerrimanMaster - 5Сезона 72, Трка 3, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał PoznańskiMaster - 3Сезона 72, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesPro - 2Сезона 72, Трка 1, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto BorgatoMaster - 5Сезона 71, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos AlonsoPro - 3Сезона 71, Трка 16, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 17Сезона 71, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melando TasosoEliteСезона 71, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovMaster - 3Сезона 71, Трка 12, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michell CoredeiroPro - 4Сезона 71, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto CartaRookie - 126Сезона 71, Трка 11, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoMaster - 4Сезона 71, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeEliteСезона 71, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique Hughes PauneroMaster - 2Сезона 71, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasRookie - 89Сезона 71, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik ChrinPro - 11Сезона 71, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonMaster - 4Сезона 71, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin LevasseurMaster - 2Сезона 71, Трка 7, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio AngelucciMaster - 1Сезона 71, Трка 7, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygmunt ZąbRookie - 71Сезона 71, Трка 7, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tihamér PálPro - 22Сезона 71, Трка 7, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat MadiganAmateur - 5Сезона 71, Трка 6, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter KandelPro - 17Сезона 71, Трка 6, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WronaMaster - 1Сезона 71, Трка 6, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domenico FrancoRookie - 87Сезона 71, Трка 6, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchRookie - 161Сезона 71, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack BensonAmateur - 3Сезона 71, Трка 5, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor TóthMaster - 5Сезона 71, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich WeavingPro - 3Сезона 71, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoAmateur - 89Сезона 71, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboMaster - 4Сезона 71, Трка 5, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergAmateur - 21Сезона 71, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Argiris MamplekosAmateur - 70Сезона 71, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WilliamsMaster - 5Сезона 71, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VettoriRookie - 154Сезона 71, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam SzaboRookie - 66Сезона 71, Трка 2, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Montes DimemolaPro - 25Сезона 71, Трка 2, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele MagnaniPro - 11Сезона 71, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas PetniūnasPro - 10Сезона 70, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakPro - 9Сезона 70, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaela KällströmMaster - 2Сезона 70, Трка 15, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Afro Barros LealAmateur - 58Сезона 70, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WildenAmateur - 13Сезона 70, Трка 15, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo FrancaRetiredСезона 70, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Di PietroPro - 24Сезона 70, Трка 13, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro Da SilvaPro - 14Сезона 70, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher WillisPro - 22Сезона 70, Трка 12, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TerzievPro - 5Сезона 70, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur TerezanPro - 1Сезона 70, Трка 11, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 13 14 15 » Брзо оди на страница: