Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Baku City (Направи најбрзи круг во групата во Baku City круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 134.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martin JiříkRookie - 140Сезона 76, Трка 8, R-164Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George AlRetiredСезона 76, Трка 8, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph MosesAmateur - 70Сезона 76, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Džiugas SvetikasRookie - 123Сезона 76, Трка 8, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres GamezAmateur - 55Сезона 76, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oskars CinitisAmateur - 63Сезона 76, Трка 8, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano GruetzmannAmateur - 62Сезона 76, Трка 8, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose FerrazRookie - 107Сезона 76, Трка 8, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olamide FaniyanAmateur - 27Сезона 76, Трка 8, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Meschi NettuRetiredСезона 76, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio SecciaAmateur - 64Сезона 76, Трка 8, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FigueiredoRookie - 92Сезона 76, Трка 8, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riccardo MagiRetiredСезона 76, Трка 8, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian DancauRetiredСезона 76, Трка 8, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland FogarasiRookie - 54Сезона 76, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo StefaniaAmateur - 63Сезона 76, Трка 8, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan ReedPro - 24Сезона 76, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SemmeAmateur - 10Сезона 76, Трка 8, R-169Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 10Сезона 76, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BlagdonPro - 5Сезона 76, Трка 8, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel BenficaRookie - 131Сезона 76, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 German Alfredo OliverAmateur - 84Сезона 76, Трка 8, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleks VorontsovRetiredСезона 76, Трка 8, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romain LebretonAmateur - 36Сезона 76, Трка 8, R-162Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar DimitrovAmateur - 54Сезона 76, Трка 8, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno ChiariRookie - 12Сезона 76, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yura MurashkoPro - 9Сезона 76, Трка 8, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dav RidRetiredСезона 76, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik GaitzPro - 4Сезона 76, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 89Сезона 76, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyPro - 23Сезона 76, Трка 8, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laykom RuizRetiredСезона 76, Трка 8, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianmario CorradiniRetiredСезона 76, Трка 8, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo GeiserAmateur - 62Сезона 76, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaAmateur - 91Сезона 76, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armin van HülkenburgAmateur - 4Сезона 76, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe GraceRetiredСезона 76, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith ClarkPro - 10Сезона 76, Трка 8, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesAmateur - 63Сезона 76, Трка 8, R-168Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gintas PuidokasAmateur - 8Сезона 76, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clovis AguiarAmateur - 65Сезона 76, Трка 8, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mia AgamezRetiredСезона 76, Трка 8, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert VarsicRookie - 150Сезона 76, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João PinheiroRookie - 80Сезона 76, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pabou Mbaki BikelletRetiredСезона 76, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo SousaAmateur - 51Сезона 76, Трка 8, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramon DalmasesRetiredСезона 76, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick MajewskiRookie - 137Сезона 76, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 35Сезона 76, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroRookie - 124Сезона 76, Трка 8, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András HorváthAmateur - 77Сезона 76, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur SirelAmateur - 60Сезона 76, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiEliteСезона 76, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre TimonAmateur - 90Сезона 76, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 11Сезона 76, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgeny ZakharovRookie - 123Сезона 76, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánAmateur - 3Сезона 76, Трка 8, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonAmateur - 12Сезона 76, Трка 8, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken NeihartAmateur - 6Сезона 76, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PiresRookie - 82Сезона 76, Трка 8, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ŠuchaAmateur - 87Сезона 76, Трка 8, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellAmateur - 45Сезона 76, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonRookie - 143Сезона 76, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David TrompetaAmateur - 55Сезона 76, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoAmateur - 78Сезона 76, Трка 8, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikhail GrudininAmateur - 83Сезона 76, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos AlbertoAmateur - 68Сезона 76, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio PerezRookie - 125Сезона 76, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 156Сезона 76, Трка 8, R-156Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljiljana JakovljevićRookie - 71Сезона 76, Трка 8, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanmarie DonadelRookie - 96Сезона 76, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois HeunisPro - 5Сезона 76, Трка 8, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor GantoisPro - 6Сезона 76, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TeemkhoRookie - 27Сезона 76, Трка 8, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José De BarcelosRetiredСезона 76, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares BogdanPro - 1Сезона 76, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klaus NiesterAmateur - 16Сезона 76, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 76, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csiba KrisztiánRookie - 126Сезона 76, Трка 8, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo CarrapiçoAmateur - 70Сезона 76, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio SilveiraRookie - 5Сезона 76, Трка 8, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele JannoneAmateur - 31Сезона 76, Трка 8, A-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian BergerAmateur - 89Сезона 76, Трка 8, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David KurucRetiredСезона 76, Трка 8, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MeloAmateur - 50Сезона 76, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RilkeEliteСезона 76, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 48Сезона 76, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Muhammed Ali YılmazRookie - 7Сезона 76, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben LunaRookie - 132Сезона 76, Трка 8, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria PazosPro - 18Сезона 76, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan RadovanacRetiredСезона 76, Трка 8, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erismar HugoRetiredСезона 76, Трка 8, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisAmateur - 73Сезона 76, Трка 8, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey JukovAmateur - 65Сезона 76, Трка 8, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson PaqueteRookie - 54Сезона 76, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerPro - 16Сезона 76, Трка 8, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alin BerescuPro - 8Сезона 76, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alois KavaPro - 19Сезона 76, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto VillaAmateur - 67Сезона 76, Трка 8, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João AntónioPro - 16Сезона 76, Трка 8, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 30 31 32 » Брзо оди на страница: