Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Endurance team mate (Најбрзиот менаџер ако сезоната беше една голема трка во која се натпреваруваат само 10 менаџери)
(Раритетна придобивка: 1 од 153.95 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Wijus BaltramaitisAmateur - 92Сезона 72, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleg PokhilkoRetiredСезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos RoukasAmateur - 91Сезона 72, Трка 17, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike KreiszMaster - 1Сезона 72, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnoldas MolisMaster - 4Сезона 72, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nate LungPro - 17Сезона 72, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonEliteСезона 72, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenAmateur - 27Сезона 72, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin GranöPro - 20Сезона 72, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter HudákAmateur - 13Сезона 72, Трка 17, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kazimierz WesselRookie - 33Сезона 72, Трка 17, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danny MorenoPro - 18Сезона 72, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoAmateur - 54Сезона 72, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkePro - 2Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo BonfantiAmateur - 59Сезона 72, Трка 17, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourens WurzRookie - 79Сезона 72, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo OliveiraPro - 11Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 2Сезона 72, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzPro - 23Сезона 72, Трка 17, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph MosesPro - 15Сезона 72, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergejs MuravkaPro - 7Сезона 72, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimo ChalakovPro - 15Сезона 72, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 3Сезона 72, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály SzékelyAmateur - 24Сезона 72, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 27Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Predrag MarmutPro - 19Сезона 72, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SaccocciaAmateur - 34Сезона 72, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GrigoreAmateur - 63Сезона 72, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe CalaanPro - 9Сезона 72, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó MárkPro - 21Сезона 72, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SeverinoAmateur - 83Сезона 72, Трка 17, A-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel KohMaster - 5Сезона 72, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciPro - 15Сезона 72, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus Antonio EstevesPro - 18Сезона 72, Трка 17, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MagyariPro - 2Сезона 72, Трка 17, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas PalmaAmateur - 49Сезона 72, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James McgregorAmateur - 17Сезона 72, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy PincheraAmateur - 41Сезона 72, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian SkrobińskiMaster - 3Сезона 72, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej MłynekMaster - 1Сезона 72, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristian ToikkanenAmateur - 6Сезона 72, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris AthinaíosPro - 15Сезона 72, Трка 17, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 17, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovMaster - 4Сезона 72, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kostas SaxonisPro - 22Сезона 72, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco De BortoliPro - 8Сезона 72, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito RuggioPro - 25Сезона 72, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco CasolaPro - 17Сезона 72, Трка 17, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Luis Martin VidalAmateur - 73Сезона 72, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicole GeyerPro - 19Сезона 72, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zdenek PrecechtelPro - 17Сезона 72, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaMaster - 3Сезона 72, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilijam RigoRookie - 11Сезона 72, Трка 17, A-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 45Сезона 72, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano ManaPro - 13Сезона 72, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ErathPro - 5Сезона 72, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SilvaPro - 9Сезона 72, Трка 17, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 19Сезона 72, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko DelfinoAmateur - 90Сезона 72, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 22Сезона 72, Трка 17, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio HenkesRookie - 75Сезона 72, Трка 17, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloPro - 12Сезона 72, Трка 17, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliAmateur - 51Сезона 72, Трка 17, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł SzewczykAmateur - 80Сезона 72, Трка 17, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 30Сезона 72, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinicius GomesAmateur - 58Сезона 72, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OtamendiPro - 7Сезона 72, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KnowlesAmateur - 70Сезона 72, Трка 17, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl-Martin MüürMaster - 5Сезона 71, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lajos BecskeiAmateur - 9Сезона 71, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius KutkaAmateur - 9Сезона 71, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CucciardiMaster - 3Сезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil ZhelyazkovRookie - 7Сезона 71, Трка 17, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid PisarskiAmateur - 93Сезона 71, Трка 17, R-166Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aitor Larrarte ArceRookie - 31Сезона 71, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis MikropoulosAmateur - 14Сезона 71, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 22Сезона 71, Трка 17, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysPro - 8Сезона 71, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas HaendelAmateur - 14Сезона 71, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tianhao ChenPro - 7Сезона 71, Трка 17, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Horia GarbaceaPro - 15Сезона 71, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander HuntAmateur - 20Сезона 71, Трка 17, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert BurtonAmateur - 50Сезона 71, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko LupidiMaster - 3Сезона 71, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro HernandezAmateur - 66Сезона 71, Трка 17, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto OsioPro - 16Сезона 71, Трка 17, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Louis BeavenPro - 13Сезона 71, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toto SoavePro - 5Сезона 71, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel GomesAmateur - 25Сезона 71, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam DzidoMaster - 4Сезона 71, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatellePro - 2Сезона 71, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus SandbergPro - 3Сезона 71, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 87Сезона 71, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyRetiredСезона 71, Трка 17, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio RebecchiRookie - 133Сезона 71, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas SestokasPro - 25Сезона 71, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristoffer JohnssonMaster - 5Сезона 71, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne AnderssonAmateur - 49Сезона 71, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry HowlettAmateur - 32Сезона 71, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AguilarAmateur - 5Сезона 71, Трка 17, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 25 26 27 » Брзо оди на страница: