Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Favorite on Grobnik (Победа на една трка во Grobnik)
(Раритетна придобивка: 1 од 135.22 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans MörtsjöPro - 6Сезона 85, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander FunkAmateur - 50Сезона 85, Трка 14, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Šarūnas ValinevičiusAmateur - 28Сезона 85, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin SmithAmateur - 46Сезона 85, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain BartholomewMaster - 1Сезона 85, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ovidijus MiliauskasAmateur - 50Сезона 85, Трка 14, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius RuţaAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 85, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 22Сезона 85, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisPro - 7Сезона 85, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ján ObuchAmateur - 45Сезона 85, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörAmateur - 62Сезона 85, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur HelvaciogluAmateur - 1Сезона 85, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus ZrimAmateur - 65Сезона 85, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PabloAmateur - 72Сезона 85, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartlomiej KozakPro - 11Сезона 85, Трка 14, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DanielPro - 16Сезона 85, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott MacIverAmateur - 80Сезона 85, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David RossRookie - 86Сезона 85, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin De WildeAmateur - 15Сезона 85, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan MacLeanRookie - 89Сезона 85, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul WhittleAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 85, Трка 14, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca PontiniPro - 9Сезона 85, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 3Сезона 85, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 127Сезона 85, Трка 14, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonEliteСезона 85, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim WrightAmateur - 45Сезона 85, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurynas JurgelionisAmateur - 20Сезона 85, Трка 14, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniAmateur - 12Сезона 85, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando MendonçaAmateur - 5Сезона 85, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasilis KarapialisAmateur - 15Сезона 85, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar MaddonniMaster - 1Сезона 85, Трка 14, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaPro - 6Сезона 85, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide MagniAmateur - 8Сезона 85, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠťastnýMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Balázs SzekerAmateur - 55Сезона 85, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhiy CherkasovAmateur - 76Сезона 85, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose NacheRetiredСезона 85, Трка 14, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evan NugentRetiredСезона 85, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail MorozovEliteСезона 85, Трка 14, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos CarvalhoPro - 13Сезона 85, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 36Сезона 85, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 85, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 1Сезона 85, Трка 14, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arturo ZapateroAmateur - 11Сезона 85, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekMaster - 4Сезона 85, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe SeolinPro - 16Сезона 85, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe LazazzeraAmateur - 21Сезона 85, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Charle NobreAmateur - 42Сезона 85, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton ErokhinRetiredСезона 85, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonis ZacharosAmateur - 13Сезона 85, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 13Сезона 85, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicholas BryantRookie - 36Сезона 85, Трка 14, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 85, Трка 14, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anton TonchevRookie - 81Сезона 85, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaMaster - 5Сезона 85, Трка 14, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zlatko BencAmateur - 57Сезона 85, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 85, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lázsló MizsePro - 11Сезона 85, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sam QuesPro - 7Сезона 85, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano De CamillisAmateur - 9Сезона 85, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland GonczelAmateur - 34Сезона 85, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 85, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland DomokosRookie - 23Сезона 85, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joan IraolaAmateur - 17Сезона 85, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erasmo CardonaAmateur - 67Сезона 85, Трка 14, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan JacquesAmateur - 26Сезона 85, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 85, Трка 14, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier GaleanoAmateur - 18Сезона 85, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon Van MeegdenburgRetiredСезона 85, Трка 14, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaRookie - 69Сезона 85, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam PiloPro - 19Сезона 85, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyPro - 18Сезона 85, Трка 14, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 85, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jivko TenevAmateur - 26Сезона 85, Трка 14, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele CopponiPro - 12Сезона 85, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Algirdas ArlauskasPro - 14Сезона 85, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor PiercamilliRookie - 77Сезона 85, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus ReisRookie - 87Сезона 85, Трка 14, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro BarbettiAmateur - 43Сезона 85, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloRookie - 59Сезона 85, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George TogasPro - 13Сезона 85, Трка 14, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan NikolicRookie - 98Сезона 85, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro PinhoAmateur - 2Сезона 85, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 7Сезона 85, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CarvalhoAmateur - 16Сезона 85, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 14Сезона 85, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 85, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorRookie - 1Сезона 85, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 85, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agostinho BastosAmateur - 80Сезона 85, Трка 14, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurilio BardiniRetiredСезона 85, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BatistaAmateur - 16Сезона 85, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SilvaRetiredСезона 85, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Riaan Van Der MerweMaster - 3Сезона 85, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesper LarsenRookie - 125Сезона 85, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bill McintoshRookie - 34Сезона 85, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 31 32 33 » Брзо оди на страница: